2726
دیوونم کرده مثل یه کارآگاه در تعقیب منه ک بفهمه من چیکار میکنم. دیگه جواب تلفنشو نمیدم

خوب میکنی ، منم جواب نمیدم البته جواب هیچکدومشونو نمیدم اون اوایل گله گی میکردن که زنت جواب نمیده شوهرم میگفت چرا جواب نمیدی منم بخاطر اینکه بحث نشه هر بار یه بهونه منطقی می آوردم دیگه حالا بهم نمیزنگن خیالم از هفت دولت راحته

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ج زنگاشو نمیدم خودشم میدونه دیگه به من زنگ نمیزنه بعضی وقتا هم که ایفون میزنه باز نمیکنم

ببین چها کرده که شمام این کارو می کنین😔

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

من اول عروسی تکلیف خودمو مشخص کردم الانم سه ساله میگذره حتی یبارم نه من زنگ زدم نه اون به من خونشون هم مثل مهمون با همسرم میریم راحت

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
😂😂اولا الان منو فقط نشون کردن مامانش حلقه دسم گذاش  میگم اخلاقش اینطور خوبه وای خرفاشو نشون ...

هنوز اولع کاری جوگرفتت عاشق مامانش شدی🤨

مامان دوس پسره منم خوبه ها ولی نچسبه  هرکاریم میکنه نمیچسبه🤨

بخاطر این یک سال و نیم تلفن نزد البته فضولیشو از کانالهای دیگه میکرد ولی اعصابم  اروم بود بخدا عین پرنده از قفس آزاد شده بودم. بعد ک فهمیده حامله ام بازم تریپ رفاقت برداشته هی زنگ میزنه چون میخواد صاحب بچم شه.خدا چرا مادرشوهر بیکار نصیبم کردی

هنوز اولع کاری جوگرفتت عاشق مامانش شدی🤨 مامان دوس پسره منم خوبه ها ولی نچسبه  هرکاریم میکنه ن ...

😐بیا ببین...مامان دوست پسرته دیگه خب نچسبه! الان ببین فرق داره برا من:/ پس تا اخرشم همینطوره

2706