2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه کاری کردمو نتیجه گرفتم

از یک هفته قبل اقدام هامون شبی یه فنجون قهوه ترک دم میکردم میدادم بخوره و روزی یه قرص ویتامین E

خدا کمکت کنه ایشالله

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
proxxed plus یه پودر خارجیه خعلی مقویه و مخصوص اسپرمه اگه تونستی بخر بده بخوره میگن خعلی خوبه&nbs ...

والا من شوهرم خورد ۵۵۰ تومان هم بود 

اما جواب نداد و بدتر شد اخرم عمل کرد

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

طب سنتی حتما برو . تحرک اسپرم همسر من خیلی بهتر شد . یکی از داروهاش تخم گزنه یه قاشق مربا خوری تخم قدومه شیرازی یه قاشق چای خوری یک سوم بطری گلاب و بقیه آب هر روز از صبح تا ظهر هر وقت تشنه میشد میخورد . یه داروی دیگه هم به اسم لبوب نیروزا میخورد و یه روغن داده بود که ناحیه ب ی ض ه ها رو چرب میکرد . بعد از ۳ ماه همه فاکتورهای اسپرم ۲ برابر شده بود .البته من هنوز منتظرم باردار بشم . هر چی خدا بخواد

الان حامله ای؟؟؟

پارسال....الان ۸ ماهه اقدامم.فعلا حامله نشدم.از برج۶ شروع کردم باز ویتامین هارو دارم بهش میدم

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
من یه کاری کردمو نتیجه گرفتم از یک هفته قبل اقدام هامون شبی یه فنجون قهوه ترک دم میکردم میدادم بخور ...

یک ماه نه بک هفته اشتباه شد

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2706