2733
2734

سلام من دخترم ۲۲ ماهشه و چون باردارم چند هفته ای تصمیم گرفتم از پوشک بگیرمش دخترم الان وقتی چیش یا پی پی داشته باشه میفهمه و بهم میگه اما وقتی میبرمش حموم کارشو نمی کنه و میگه شلوار بپوشون بریم وقتیم که میاییم میکنه تو شلوارش الانم پی پی داره چند بار بردمش ولی نکرد بی قراره هی میگه بریم حموم میبرمش نمی کنه باز برمی گردیم چیکار کنم که یاد بگیره تو حموم کارشو بکنه دیگه تو شلوارش چیش یا پی پی نکنه احساس میکنم عادت کرده به شلوارش چیش کردن 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

زوده برای از پوشک گرفتن. بذار دو سال و نیمش بشه سر دو روز راحت از پوشک گرفته میشه 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ای وایی پسر منم ۲۲ ماهشه باید شروع کنم دیگه 😑😑😑  هی امروز فردا میکنم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اول اینکه اگه تصمیم داری واقعا از پوشک بگیریش الان به هیچ وجه به بهونه مهمونی و بیرون رفتن پوشکش نکن

بعدم تشویقش کن براش جایزه بگیر عروسکشو ببر بشینه رو توالت فرنگیش دستشویی کنه مثلا باهاش بازی کن رو دیوار حموم براش برچسب و این چیزا بزن

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

خیلی زوده عزیزم . اگر زک  بگیری شاید اولش بگه ولی بعد چند وقت دیگه همکاری نمیکنه . بذار بعد دوسال و نیم به بعد . میدونم با وجود کوچولوی بعدیت هزینت زیاد میشه ولی اینجوری اعصاب جفتتون آرومه .

کاملا طبیعی

منم دخترم ۲۰ ماهگی از پوشک گرفتم همینجوری بود

اگه امکانش هست با خودت ببر دستشویی بزار یاد بگیره

فقط تمرین و تکرار کن و صبر داشته باش

مرتب ببری یاد می گیره

دختر من تا ۱۱ روز اصلا همکاری نمی کرد 

من پیش خودم می گفتم محال این یاد بگیره اما در کمال ناباوری روز دوازدهم به بعد کم کم همکاری کرده

و یک ماه طول کشید تا کامل یاد بگیره

اتفاقا دیرم هست دخترو باید زودتر گرفت من پسرمو ۲۲ماه شروع کردم

ووواااییی خوش بحالت 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706