1619
1632
عنوان

بازم همسایمون اسفند دود داد😰

640 بازدید | 62 پست

ای خدا دراز کشیدم چشمام و سرم گیج میره 

همه چی میچرخه دور سرم 

هر وقت بو اسفنداز بیرون میاد میفهمم یه چی زده

خیلی حالم بده احساس میکنم دارم غش میکنم 

بنظرتون چی میکشه ؟ 

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

من خودم بیشتر وقتا اسپند دود میدم...برای رفع چشم زخم....

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد بعد از یکسال و ۵ ماه اقدام  بایک سقط و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

وای منم از بوی اسفند متنفرم سرم گیج میره حالت تهوع میگیرم

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
1614

وا مگه ادم اسفند دود کنه حتما یه چیزی باید زده باشه؟؟

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1641

چون اسپند دود میکنه فک میکنی معتاده؟ منم هرروز دود میکنم درمورد منم این فکر میشه؟😐😐😐

خیلی وقتا که پستاتونو لایک میکنم بخاطر امضاتونخ گفتم بدونین ⁦☺️⁩⁦❤️⁩ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
1628