2733
2734
عنوان

اونایی ک نی نی دختر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 65 پست
من تاریخ خودم 12 و سه روز بود ولی سونو گفت 12 هفته و یک روز...از رابطه بدم میاد ترشیجاتو ترجح میدم ب ...

ببخشید 13 هفته و سه روز گفت سونو

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
عزیزم سعی کن بخاطر حرف کسی خودتو چاق نکنی چون چاقی الانت ممکنه دیابت هم بیاره،،منم خودم خیلی چاق شدم ...

من دوماهم بود هی میگفتن الان بچت مریض اینا درمیاد یامارمولک نخورم هم هی غرمیزنن سرم اولیشون شوهرمه.راستی منم مشکوک ب دیابت بارداری هستم باید رژیم غذایی بگیرم ولی پشت گوش انداختم بااینکه اهل شیرینی ایناااصلا نیستممم.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباش میدونه اما مامانش 8 ماهه قهره

همون بهتر😂ولی بعدکه بفهمن خیلی حرف پشت درمیارن🙍

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
من تاریخ خودم 12 و سه روز بود ولی سونو گفت 12 هفته و یک روز...از رابطه بدم میاد ترشیجاتو ترجح میدم ب ...

بنظرم من صبر کن تاانومالی فعلا ب هیچ جنسیتی دلنبد.

2728
سونو 24 هفته ام همه باید برن >؟ برای چیه اون؟ 

نه نیازی نیست بعضی دکترا میفرستن و اینکه من خودم هرماه قبل چکاب سونو میرم واسه خیال جمعی خودم

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...