2726
عنوان

اونایی ک نی نی دختر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 65 پست
براچی میزاری بیاد شکمت اندازه بگیره و اینجوری بگه چرا پرووش کردی

دیروز سرسفره بودیم گفت شالتو بزار کنار ببینم شکمتو😒چی بش بگم اخه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
خانوما ب شما تو آنومالی گفتن دختره؟دیگه بعدش نرفتین سنو جنسیت؟من همش نگرانم نکنه اشتباه شده باشع

من واسه غربالگری اول با اطمینان گفت دختره

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز سرسفره بودیم گفت شالتو بزار کنار ببینم شکمتو😒چی بش بگم اخه.

بگو همونه فرقی که نکرده

یا یه بار غیر مستقیم بگو اینقدر بدم میاد کسی بگه شکمتو ببینم زن عموم میگه دوست ندارم ببینه

به در بگو دیوار بشنوه

Married👰🤵💍
من واسه غربالگری اول با اطمینان گفت دختره

میگن غربالگری اول ممکنه اشتباه کنه ولی اگر میگی با اطمینان گفته پس مبارکه عزیزم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2728
خانوما ب شما تو آنومالی گفتن دختره؟دیگه بعدش نرفتین سنو جنسیت؟من همش نگرانم نکنه اشتباه شده باشع

من ان تی گفت پسره.انومالی گفت دختره هرکی هم مبینه میگه پسره😒جای دیگه هم نرفتم فقط انومالی رو رفتم .

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
بگو همونه فرقی که نکرده یا یه بار غیر مستقیم بگو اینقدر بدم میاد کسی بگه شکمتو ببینم زن عموم میگه د ...

ههههههه فکرخوبیه😉

من ان تی گفت پسره.انومالی گفت دختره هرکی هم مبینه میگه پسره😒جای دیگه هم نرفتم فقط انومالی رو رفتم .

منم میترسم دخترونه بخرم یهو بگن پسره

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
آقا من هنوز مکادر شوهرم نمیدونه

شوهرم فقط ی هفته تحمل کرد که به مامانش اینا خبرنده  دووم نیورد رفت گفت.ن ک اولین نوه ازپسریشونه😒

منم هرکی میبینه میگه پسره

علائمت چیه. ان تی بهت گفت دختره؟؟چندهفتگی رفتی.

منم میترسم دخترونه بخرم یهو بگن پسره

چندهفتگی رفتی انومالی.جای معتبر رفتی؟؟

2706