2410
2553
عنوان

اونایی ک نی نی دختر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 65 پست
منم دختره ولی انگار همش سمت راستِ تازه زیر نافم و خیلی پایینه عاشق شیرینی ام هستم

منم خیلی پایینه ولی سمت چپه. گاهی میاد بالا بعد زود میره پایین.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
منم دختره ولی انگار همش سمت راستِ تازه زیر نافم و خیلی پایینه عاشق شیرینی ام هستم

منم شیرینی خیلی میخورم تازگیا

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من شکم ندارم همه تعجب میکنن با اینکه چاقم نیستم

من فقط سینه با شکم زدم بقیه اندامم همونه .من که دم دقه مادرشوهرم شکممو اندازه گیری میکنه کلافم کرده. اوایل بارداریم اشتها ویار شدید داشتم همش میگفت الان بچت مارمولک درمیاد😒الان تامیتونم پرخوری میکنم که حداقل شکمه بیاد جلو بچه بزرگ بشه حرف درنیارن😒

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
من فقط سینه با شکم زدم بقیه اندامم همونه .من که دم دقه مادرشوهرم شکممو اندازه گیری میکنه کلافم کرده. ...

😂😂😂😂بخور نوش جونت ولی بزرگی شکم ربطی ب درشت بودن بچه نداره

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
😂😂😂😂بخور نوش جونت ولی بزرگی شکم ربطی ب درشت بودن بچه نداره

مردم عقلشون به چشمشونه.

2706