2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه گيج ميزنه حالت تهوّع داره يا بالا أورده اره 

اگه نَه كه نيازي نيست 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2728

نترس بابا 

من بچه بودم يه بار اَز اپن با سر افتادم 

يه بارم اَز اهن تاپ كه به بارفيكس وصل بود افتاد رو سرم 

الانم سالمم و دانشجو ام 

نگران نباش 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738
نزار تا یکی دوساعت بخوابه شیرم بالافاصله نده.اگه بالا اورد حتما ببر دکتر یا مثلا مثل قبل رفتی جلوش ن ...

من همون موقع شیرش دادم 😱الانم خوابه... ولی واکنشاش مثل قبله 

خواهشا اگ خوندین جواب بدین

پسرم ۷ماهشه دیشب ساعت نه شب سینه خیز از تختمون افتاد رو فرش و پتو.

با دماغ و پیشونی.

همون موقع گریه و بیحالی داشت بعد یه دقیقه تقریبا خوب شداما رنگش حستبی پرید بردیمش کلینیک‌کودکان گفت خانم علایمش طبیعیه نیازی ب سیتی نیست(فوق تخصص مغزو اعصاب کودکان گفت)

گفت اگ استفراغ کرد بیارش.

ساعت ۴صبح امروز استفراغ کرد بردمش گفت تا هشت اینجا بمون اگ بازم استفراغ کرد ازش سیتی میگیریم تا هشت سه بار شیرش دادم دیگ تکرار نشد.

دکترش گفت احتمالا شب تا صبح بصورت خوابیده و شیر زیادش داده بودی برا همین استفراغ کرد.واقعا هم زیاد شیرش داده بودم.

خلاصه دوباره معاینه ش کرد و گفت مشکلی نیس و اومدیم خونه.

تا ساعت ۸امشب هم مشکلی نبود الان یبار دیگ یه کم بالا اورد بعد اروغ شیرش.نمیدونم چن خوابیده شیرشو دادم اینجور شد یا بخاطر ضربه ست.

زنگ زدم کلینیک میگه خانم اگ استفراغ جهنده داشت بیارش برای بالا اوردن معمولی سیتی نمیکنن.

خیلی گیج شدم

اعصابم خورده.

هوشیاریشم خوبه 

سینه خیز میره بازی میکنه اما نمیدونم چیکار کنم.