2737
2734
عنوان

عکس رنگی از رحم

162 بازدید | 13 پست

سلام من یه مدته که میخوام باردارشم بعد خواستم برم دکتر مامایی یکی دو نفر گفتن برو عکس رنگی بگیر اگه مشکلی داشته باشی معلوم میکنه .کسی هست با عکس رنگی مشکل ناباروریش درمان شده باشه

اسم کاربریم امید هست ولی خانُمم 👩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر مشكلى رو حل نميكنه چسبندگى رو حل ميكنه يه مثلا لوله بسته باشه باز ميكنه....ولى اگه مشكل ديگه اى باشه رو نشون ميده تا با راه هاى ديگه درمان كنى

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر
2738
عکس رنگیو پزشک باید تجویز کنه . بعدشم پیش پزشک متخصص برو ماما چیزی حالیش نمیشه که

پیش پزشک رفتم قبلا یه سری قرص برای تخمک گذاری بهم داد یه مدت خوردم بهم نمیساخت قطع کردم

اسم کاربریم امید هست ولی خانُمم 👩

خب عزیزم یه مدت یعنی چند وقته اقدامی؟ اول باید دکتر ویزیتت کنه، ببینه اصلا اقدامت درست بوده یا نه، بعد ببینه مشکل تخمک گذاری اینا نداشته باشی یا همسرت نداشته باشه مشکلی ، بعدددد تازه میگه برو برا عکس،

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

قبل عکس هم یادت باشه عفونت اگر داری درمانش کن مامان اینده🤗

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿