2726
چرا چیشد

مادر شوهرِ خواهر شوهرم اوایل ازدواجمون خیلی حرف در میاورد میخواست بین منو فامیل شوهرمو بهم بزنه عروسش یه ساله قهر کرده بچشم گذاشته پیش مادر شوهرش و یکساله رفته خونه مادرش

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواستگار سابقم بهش جواب رد دادم مادرش و خودش ابروی منو بردن با تهمت 

یک سال بعد نامزد کرد نامزدش طلاق گرفت نمیدونم سر چی!

الان هم زندان تشریف دارن! مادرش روش نمیشه سرشو بالا بگیره حتی 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
خواستگار سابقم بهش جواب رد دادم مادرش و خودش ابروی منو بردن با تهمت  یک سال بعد نامزد کرد نامز ...

وای منم زندایی نامزدم همش میشینه ابرو منو میبره و میگ دختر خرابیم اینقد دلم شکسته ک فقط خدا خدا میکنم خدا جوابشو بده

خواستگار سابقم بهش جواب رد دادم مادرش و خودش ابروی منو بردن با تهمت  یک سال بعد نامزد کرد نامز ...

الان یه موضوع برا خواهر زاده دست گلم پیش اومده 

نه مثل شما ولی در مورد ازدواج خیلی اعصابم خیلی خورده

یکی از نزدیکانمون  یه آقایی رو دوست داشت.. عمه اش فهمید  یه بلوایی کرد یه آشوبی بپا کرد.. دختره رو از چش باباش انداخت.. دختره رو به زور شوهر دادن .. بعد ۱ سال گندش در اومد اون عمه هه خودش دزدکی ازدواج کردهاونم با یه مرد که زن و بچه داشت همه خبر دار شدن آبروش رفت..  بعد که حرفا خوابید باز گندش دراومد که با یه آقایی در ارتباطه باز همون آش و همون کاسه حالا اون عمه هه ۶۹ سالش بودا....مادر اون دختره رفت پیشش گفت خوشحال نیستم فقط اومدم بگم چوب خدا صدا نداره.. بدجور زدت همه لعنتت میکنن..خدارو دست کم گرفتی ابروی دخترمو بردی... خدا آبروتو برد😔

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اره همیشه و همیشه سعی میکنه بین منو شوهرم ناراحتی و سردی بندازه از روزی که نفرین کردم و دلم شکست دارم میبینم بین خودشو شوهرش شده کوهه یخ اندازه ارزن هم بهش محل نمیده شوهرش و محبت نمیکنه زندگیش نابوده بچه هاشم ازش سرد شدن و احترام نمیزارن ولی شکر خدا منو عشقم هرروز داریم عتشق تر میشیم و بیشتر برای هم میمیریم هشت ساله باهمیم💓💓

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
2706