2703
2553

یس...... همون بل بدترش سرش اومده خیلییی بدتر🙄

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ولی بیشتر دلم براش سوخت تا اینکه خوشحال بشم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2720
2714
واسه پدرم وعموم دونفر قسم دروغ خوردن تو داداگاه و تو روز عاشورا دوتاییشون باهم تصادف کردن و مردن

وای😨

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

آره من خيليييي 

يه مورد خيلي واضحش مثلا يه بار يه كليد ساز اومد در حموم روي پسرم بسته شده بود قيمت خيلي بالايي گفت به بهونه اينكه اين در قفلش خاصه ،پايين ساختمون ما هم هميشه يه تاسيساتي براي اينجور كارها هست ولي دير وقت بود ،منم اعتراض كردم گفت بمونه همونجا به يكي ديگه زنگ بزن،خلاصه من پول رو دادم دو روز بعدش رفتم خريد ديدم مغازه اش شب قبل سوخته و كلا نابود شده،همين پول حروم كه از ملت گرفته بود دامنش رو گرفت 

اره خاله ام بهم کلی حرف زد بخاطر اینکه بچه ام دختره و شوهرم پسر دوسته فلان هی میگفت زندگیت میپاچه چون بچه ات دختره شوهرت پسر دوست داره بخاطر شوهرتم شده باید پسر بدنیا میاوردی بعد یک سال طلاق گرفت از شوهرش فقط بخاطر یه چیز چرت و پرت شوهرشم پسرشو انداخته گردنش هزینه شو نمیده 

2706