2733
2734
عنوان

مارو جو گرفته🤐🤐🤐🤐عکسسسس😁

| مشاهده متن کامل بحث + 5969 بازدید | 147 پست
کاش میشد اینجا براش رای جمع کنم😭😭😭

باز میومدی ما رو میسابیدی😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
😂😂😂😂😍

مثل ننش فعال مدرسه میشه😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد اینجا براش رای جمع کنم😭😭😭

یه سوالی برام جالب شد بدونم 

چطوری چادریش کردین؟

خودش انتخاب کرد یا تشویقش کردین؟

عاقبت بخیر بشه انشاالله

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر
2728
باز میومدی ما رو میسابیدی😂😂😂

😁😁😁😁😁😁باور کن از تو یکی خجالت میکشیدم😁😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
١٦ سالشه، خيلي لجبازه ، من رو حجابش حساسم ولي اون فقط منو حرص ميده، به نظرتون خوب ميشه؟

بچها این زمونه یکم سخته با دل ماها راه بیان.ایشالله که اونم اونی بشه که میخوایی تو انتخاب دوستهاش بیشتر دقت کن.تو سن حساسم هست

2738
یه سوالی برام جالب شد بدونم  چطوری چاریش کردین؟ خودش انتخاب کرد یا تشویقش کردین؟ عاقبت بخیر ...

زنده باشی عزیزم

خب اطرافیانم همشون چادرین هم خانواده من هم همسرم

از کوچیکی براش انواع چادرارو خریدم

الانم میگه مامان پول جمع کنم برام چادر عربی بخر

ماشالله دخترت خیلی خوشگله. 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
یاد سالاد پاییزی پارسال افتادم 🤣🤣🤣🤣

😁😁😁😁شرمندم نکنید تورو خدا

خداحفظ کنه دخترگلتون رو،ولی من ک توکل تحصیلم نفهمیدم این شورا چیکارمیکنن رسماهیچ کاری نمیکردن😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
😁😁😁😁😁😁باور کن از تو یکی خجالت میکشیدم😁😁

😂😂😂😂😂حق داشتی خو😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706