2726
عنوان

خانم هایی که بچه دارن بیان

154 بازدید | 11 پست

پسرم 2سال و چهار ماهش کنترل دوتا دستش هماهنگ نیست یعنی وقتی یه چیزی تو یه دستش گرفته اون یکی دستش هم تقریبا میشه گفت مشت شده است و اگه بخواد با اون دست خالی چیزی برداره اون وسیله تو دستش رو خیلی سخت کنترل میکنه که نیفته .خیلی نگرانم تا حالا شما یه همچین چیزی دیدین یا شنیدین یعنی علتش چی میتونه باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 الهی عزیزم نگران نباش بابا برا بچه عیب جویی نکن اون دستش زورش زیاده دیگه 😂😂

خیلی نگرانم مثلا دیروز داشت بستنی میخورد ظرف بستنی تو یه دستش بود با اون یکی دستش که میخواست قاشق برداره دستش کامل باز نمیشد 😢

من بودم میبردم پیش ارتوپد.چه اشکال داره؟خیالت جمع میشه

من دخترم تو ۲ سالگی بد راه میرفت بردمش ارتوپد.عکس برداری کرد از استخون مچ دستش گفت همه چیش نرماله

ببرش پارک بیشتر بازی کنه تا یاد بگیره راه رفتن و پرش رو

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
چرا خوشبحالم؟

منم خیلی دوست دارم اینقدر نسبت به بچه هام توجه داشته باشم ولی نمیتونم.

حتی اکه دستشون هم زخم بشه نمیفهمم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
منم خیلی دوست دارم اینقدر نسبت به بچه هام توجه داشته باشم ولی نمیتونم. حتی اکه دستشون هم زخم بشه نم ...

آخه جوریه که توجه زیاد نمیخواد وقتی چیزی بر میداره قشنگ مشخص فکر میکردم بزرگ بشه بهتر میشه ولی فرقی نکرده برای همین نگرانم

خیلی نگرانم مثلا دیروز داشت بستنی میخورد ظرف بستنی تو یه دستش بود با اون یکی دستش که میخواست قاشق بر ...

خوب اگه باز نشه یه کم فکر آدمو بهم میزنه پس بهتره ببری دکتر که خیالت راحت بشه 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون