2726
عنوان

بچه ها من مریضم

1602 بازدید | 46 پست

من ۲۴ سالمه مجردم.تک دخترم و ۳ تا داداش دارم

من فوق العاده ساکتم و کاری به کار کسی ندارم

اصلا برام مهم نیست که کی چی خریده؟

کجا میره؟

با کی میره؟

زیادم اهل مهمونی رفتن نیستم

اهل غیبت کردنم نیستم

اصلا خوشم نمیاد تو جمع زیاد باشم

من فقط عاشق کتابم هر روز دوست دارم کتاب خونم شاید روزی اگه اصلا کاری نداشته باشم ۱۵ ساعتم کتاب میخونم

درسی نه .متفرقه

ولی مامانم و زن داداشم اصلا تو خونه بند نمیشن.همش طاقتمون نمیاد و ...هرشب خونه ای یکی هستن یا یکی رو خونه ما دعوت میکنن.دیشب زن داداشم گفت تو فکر کنم مریضی .افسرده ای

من اصلا حتی جوابشم ندادم.چون میدونستم جواب دادن به اون دردی و دوا نمیکنه و بدتر هی حرف های دیگه پشت سر هم میزنه

کلا آدم سردی هم هستم و تا کسی ازم خبر نگیره کلا خبر نمیگیرم

و اینکه اصلا دوست ندارم حرف هام وکسی بدونه

ولی مامانم و زن داداشم همه رو از زندگیمون خبر دار میکنن😭😭😭

همش زنداداشم میگه ازدواج کن  تو افسرده ای

اخر برداشتم بهش یه جوری که انگار مخاطبم یه کسی دیگست گفتم

فلانی همش میگه ازدواج کن.من گفتم دوست ندارم فعلا ازدواج کنم.تصمیم دارم ۳۵ سالگی ازدواج کنم. بهش گفتم خیلی بدم میاد کسی در مورد ازدواج باهام حرف بزنه .من خیلی ناراحت میشم.

از آخر بعد حرفم دوباره گفت موقعیت خوب بود ازدواج کن😁

منم اینجوری باز😥😥😭

بنظرتون چیکار کنم

بابام و مامانم و داداشام اصلا مشکلی با مجردی من ندارن 😢

این و چیکارش کنم

بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی خوبی ک 

آدم باس سرش تو کار خودش باشع مث ط 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

در ضمن بچه ها خیلی به تیپ و خریدم اینا اهمیت میدم و اهل لاک زدن و اینا هم هستم آرایشم میکنم.هروروز به جز شهادت روزی یک ساعتم میرقصم

بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
چرا 35 سالگی؟  برا دتر 35 خیلی دیره که

نه اصلا هم دیر نیست .دلم میخواد کلی تجربه تنهایی داشته باشم

شبیه منی

به منم میگن افسرده بعضی وقتا، ولی من درونگرام و شادم

فقط تنهایی و مطالعه رو ترجیح می دم

اصنم نمی خوام ازدواج کنم

البته درونگرا زیادیشم اصن خوب نیست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706