2726

خب بستگی داره چجور پرایمری بزنی

مای و گلدن رز بزنی نه تاثیری ندارن

باز لورال بهتره

الف هم خیلی خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم. منکه اسفاده میکنم سه تا مارک مختلق دارم کیس بیوتی بنفیت و مین استار ولی مین استار کیس بیوتی عالین ولی برای عروسی مجلسای مهم بزن

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
2728

من ژله ای دارم خوبه من راضیم ازش ولی یه مارکای بهتری هم هست که اونا رو بزنی دیگه اصلا آرایشت جذب پوستت نمیشه مخصوصا اگه قبل آرایش پرایمر بزنی بعد آرایش اسپری فیکس

ببخشید من پوستم خیلی چربه و هرچقدر هم پن کک بزنم بعد نیم ساعت برق میزنه پوستم .اگه پرایمر استفاده کنم درست میشه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
ببخشید من پوستم خیلی چربه و هرچقدر هم پن کک بزنم بعد نیم ساعت برق میزنه پوستم .اگه پرایمر استفاده کن ...

اره فک کنم ژله ای بدردت میخوره از اون چربا نگیر.قبل ارایش صابون بزن

چه مارکی ؟بگم پرایمر ژله ای کافیه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

اهان مرسی

پرایمر چه کاربردی داره؟

منافذ رو میپوشونه

پوست رو مات میکنه

عیب های پوست رو تا حدودی پوشش میده

دوام آرایش رو بیشتر میکنه

البته هر پرایمری نه خوب هاش

ولی کار پرایمر این هست

زیاد هم نباید استفاده کنی که چون پوست رو پوشش میده و خفه میکنه باعث گشاد شدن منافذ میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706