2726
عنوان

کی از این کارها انجام میداد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5267 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادش بخیر توی چارچوب در هم تاب درست میکردیم 😻😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
جلو پنکه صدا در میاوردیم صدامون قشنگ‌میشد 😂😂😂

اهنگ ميخوندم.....نابود بودم من.....🤦🏻‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728

من ازین سیبا که با نخ اویزون میکردی به بارفیکس ک باید بدون دخالت دست گازش میزدی ازونا خیلی دوس داشتم 😂😂یا میرفتم بالا رخت خوابا عین میمون وحشی میپریدم پایین😂

من مثل عکس اولی میرفتم بالا بعد تکیه میدادم به چهارچوب و کتاب میخوندم یادش بخیر

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

من دوتاش😁😁

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

من  خیلیییی.من متولد ۷۰

داداشم ۶۷

اینقد از این کارا میکردیم..یه ستون وسط خونه داشتیم ازش بالا میکشیدیم دستمون و میزدیم به سقف😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
کلا ازاین حرکات پسرونه انجام نمیدادم

احتمالا برادر نداشتی من اخه برادر داشتم ولی اخه پسرونه دخترونه نداره این حرکات به نظرم 😂خیلی کیف میدادن مخصوصا اون اولی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
😂😂😂😂چقدر ماها ساده بودیم خدایی

بچه هاي حالايي هم........😐احساس اسكولي ميكنم دربرابرشون😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
من  خیلیییی.من متولد ۷۰ داداشم ۶۷ اینقد از این کارا میکردیم..یه ستون وسط خونه داشتیم ازش بابل ...

👌

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706