2703
2553
عنوان

نی نی ام هنوز بدنیا نیومده خانوما چیکارکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 57 پست
اخه میترسم!! 

ترس نداره که بعد از چهل هفته هر روز یا یک روز درمیان واسه نوار قلب برو. بعدشم خودت هی چیزای شیرین بخور تکونای بچه رو بشمر. البته من خودمم اونموقع استرس داشتم ولی اگه صبر کنی به وقتش بیاد اصلا زردی اینا نمیگیره.بچه های من که ماشالا یه ذره هم زردی نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

پله روهم امتحان کن شک نکن نتیجه میگیری .

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
چشم خونمون طبقه ۶ پله ها رو میرم پایین

انشالله نینیت سالم بیاد تو بغلت.یاعلی.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

🔹درمان زایمان سخت و تسریع در زایمان (زایمان راحت)

- در صورت رد شدن از زمان زایمان و رد شدن ایام بارداری بمیزان نه ماه و نه روز و نه ساعت، بچه درون شکم مادر میمیرد و در صورتی که درد زایمان ندارد حتما موارد زیر را انجام دهد (ممکن است اشتباه محاسباتی نیز باشد)

- توصیه های زیر جهت راحت زایمان کردن نیز میباشد.

▫️علت سخت زاییدن

1- خوردن گشنیز (سبب ناباروری نیز میشود)

نکته: گشنیز و سبزی شاهی جزو سبزیجات مضر میباشند. ریحان، حوک، کاسنی و خرفه جزو بهترین سبزیجات هستند.

2- کم تحرکی

3- تغذیه نامناسب

▫️درمان

1- شربت زعفران.

2- انجدان.

3- خواندن سوره مریم مخصوصا آیات 23، 24 و 25 (بسیار کاربردی).

4- راه رفتن در ماه پایانی.

5- عوذه و دعای وارده (منبع: طب الائمه):

5.1- این آیات در یک ظرف تمیز و با مشک و زعفران نوشته شود و با آب چاه شسته شود و به زن بدهند و از این آب بر شکم و فرج او بپاشند، همان ساعت فارغ می‌شود ﴿كأنهم يوم يرون ما يوعدون لم يلبثوا إلا عشية أو ضحيها﴾ ﴿كأنهم يوم يرون ما يوعدون لم يلبثوا إلا ساعة من نهار بلاغ فهل يهلك إلا القوم الفاسقون﴾ ﴿لقد كان في قصصهم عبرة لاولى الالباب ما كان حديثا يفتري ولكن تصديق الذي بين يديه وتفصيل كل شي وهدى ورحمة لقوم يؤمنون﴾

5.2- دو آیه برای زن نوشته می‌شود زمانی که زایمان برای او سخت شود، آن دو را در پوست آهو بنویسد و روی خودش آویزان کند در محل لگن خود بسم الله وبالله ﴿فان مع العسر يسرا ان مع العسر يسرا﴾ هفت مرتبه، ﴿يا ايها الناس اتقوا ربكم ان زلزلة لساعة شئ عظيم يوم ترونها تذهل مرضعة عما ارضعت وتضع كل ذات حمل حملها وترى الناس سكارى وما هم بسكارى ولكن عذاب الله شديد﴾ یک مرتبه روی ورقه بنویسید و با نخ کتان ریسیده نشده ببندید روی ران چپش و وقتی بچه به دنیا آمد سریعاً آن را جدا کند و سهل‌انگاری نکند و وقتی بچه متولد شد بنویسد مريم ومريم ولدت حى يا حى اهبط الى الارض الساعة باذن الله تعالى.

5.3- بر او بخوان ﴿فجائها المخا ض الى جذع النخلة قالت يا ليتني مت قبل هذا وكنت نسيا منسيا فناداها من تحتها الا تحزني قد جعل ربك تحتك سريا وهزى اليك بجذع النخلة تساقط عليك رطبا جنيا﴾، سپس با صدای بلد بخوان ﴿والله اخرجكم من بطون امهاتكم لا تعلمون شيئا وجعل لكم السمع والابصار والافئدة لعلكم تشكرون﴾ كذلك اخرج ايها الطلق اخرج باذن الله، همانا همان ساعت خوب می‌شود به یاری خداوند متعال.» به‌طورکلی خواندن سوره مریم (ع) در این موارد مفید است.

نکته: قابله های قدیمی تخصص داشتند و بچه ها را داخل رحم میگرداندند.