1822
1823

الان۴۰ هفتم بدنیا نمیاد درد هم ندارم چیکار کنم بیاد بیرون دکتر گفته اگه بدنیا نیاد با سرم فشار بیاد

راه حلی ندارین ک زود بدنیا بیاد ؟؟؟

پیاده روی دارم

گل گاوزبان 

بابونه

رابطه با همسر

خاکشیر

همه رو استفاده میکنم چه کنم بپره بیروننننننن😭😭😭😭😭

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

از پله ها بالا و پایین برو، از دسشویی فرنگی استفاده کن، حرکت خرچنگی، اگرم نشد خب آمپول فشار میزنن بدنیا میاد انقد استرس نداشته باش

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

پله

چندسانتی؟

خانماازخدابخایدبرکت توی رزق بهتون بده چقدرخوب میشد اگه عقدهامونونمیوردیم اینجامواظب حرفات باش شایدبا زبونت دل یکی وبشکنی یاهم برعکس بتونی یکی وامیدوارکنی، اگرجایی حرفی زدم که درست نبودمیتونی ریپلایی کنی ومودبانه بگی   حالاهم اگه میشه بادلای پاکتون برام دعاکنیدتاهرچه زودتربه ارزوهام برسم ممنون الهی که همه به ارزوهاشون برسن اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم میخام دعاکنم براهممون برااونایی که مریضن،گرفتارن،خونه ندارن،ماشین ندارند،پول ندارند،خدایاهمه روحاجت رواکن،دامن همه منتظراروسبزکن خدایامعجزتونشونمون بده 
برو پیش دکترت یا بیمارستان خدایی نکرد بچت مدفوع میکنه

اگه مدفوع کنه چی میشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂
آره اصلا دردم نمیگیره باید تاالان بدنیا میومد نمیاددیگه  دکتر تحریک کرد بازم نمیاد

من تو ی تاپیک خوندم گفته بود روغن کرچک و پله...از دکترت بپرس اگ تایید کرد استفاده کن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
1826
1899