1464
1482
عنوان

نی نی ام هنوز بدنیا نیومده خانوما چیکارکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 57 پست
۱ سانت باز هست

اینجاشنیدم شیاف گل مغربی،حالانمیدونم ضررداره یانه فرداازدکترم میپرسم

کسی استفاده کرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏
مدفوع تو اب کیسه بچه پخش میشه و مسموم میشه و اگر بچه بخوره خیلی خطرناکه

پسرخاله من مدفوع کرده بود مرده بود بزور ب هوشش اوردن لاناخناش مدفوع بود الان پزشکی میخونه رتبه 600شد

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

پسرخاله من مدفوع کرده بود مرده بود بزور ب هوشش اوردن لاناخناش مدفوع بود الان پزشکی میخونه رتبه 600شد

خدا حفظش کنه

زود به دادش رسیدن

بعد خوردن مدفوع بچه زیاد زمان نداره باید سریع به دنیا بیاد و شستشو معده بشه

1436

من ۴۲ هفته رفتم با امپول فشار زایمان کردم 

نمیخواست بیاد 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
چیکار کنم اخه بگوووو یادم بده،

من اگه بلد بودم خودم انجام میدادم 

هرکاری کردم نشد ترسیدم پی پی کنه رفتم سرم 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆
8
من اگه بلد بودم خودم انجام میدادم  هرکاری کردم نشد ترسیدم پی پی کنه رفتم سرم

البته من ۴۱ هفته ۵ روز بودم 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

من یه پیاده روی خیلی زیاد داشتم که از خستگی اون دردم شروع شد...

حالا نمیدونم کلا اینجوری توصیه میشه یا نه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)

بچه دومم سرموقع اومد شب قبلش رابطه داشتیم .صبحش کیسه اب ترکید ساعت ۱۰ ساعت ۱ هم زایمان کردم 🥰🥰

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
خدا حفظش کنه زود به دادش رسیدن بعد خوردن مدفوع بچه زیاد زمان نداره باید سریع به دنیا بیاد و شستشو ...

آره. من زایمان زودرس گرفتم بعدش گفتن باید طبیعی به دنیا باید. نشدش بچک مدفوع کرده بود خورده بود نموند😔

خدایا کمکم کن❤
1403
خدا حفظش کنه زود به دادش رسیدن بعد خوردن مدفوع بچه زیاد زمان نداره باید سریع به دنیا بیاد و شستشو ...

متاسفانه چند هفته پیش بچه یکی از فامیلا از بیخیالی مادرش فوت شد تو شکم..بهداشت فرستادتش بیمارستان گفته وقتت گذشته باید زایمان کنی ..ولی این بیخیال گفته صبر میکنم تا دردام شروع شه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508