2737
2734
عنوان

درمان ریزش موی شدید

33176 بازدید | 24 پست

من خیلی سال ریزش مو داشتم،آزمایشامم هیچ مشکل و کمبودی نبود.البته که سشوار میکشم و اتو زیاد میکشم.

تا اینکه یه مدت قرص بیوتین خوردم.بعد از یکهفته در حد روزی یکی دو تا ریزش داشتم.

خیلی خوب بود.

اون قرص که تموم شد.باز از داروخانه بیوتین خریدم بسته بندیش متفاوت بود.بعد که بازش کردم دیدم کپسوله.چندتا که خوردم معده درد گرفتم.عین قبلی نبود

حالا چندشب پیش سر موضوعی عصبی شدم.از اون روز موهام دسته دسته میریزه.بخاطر اینه که نیم ساعت عصبی شدم؟

کسی تاحالا اینجوری شده؟

من استرس داشته باشم و نااروم باشم موهام میاد دستمم. البته اگه زود زود حمئمم نکنم بازم میریزه .کلا ریزشمئی زیاد دا م ولی یه کم استرس میگیرم دیگه واویلاس 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

اره من،معدم شدیدا عصبیه، دکتر گوارش رفتم بهم قرصای آرام بخش داده بود، کپسول بیوتین هم مصرف میکردم اما موهای زائد بدنم زیاد شد

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو مجدد آزمایش بده ویتامین دی و زینک و کم خونی نداشته باشی

مشکل هورمونی و تیرونید نداشته باشی

در آخر اگه مشکلی نبود به خاطر عصبی بودن احتمال ریزش مو وجود داره و لی دیگه نه در حد یه بار عصبی بودن بیشتر کسایی که زودجوشن 

البته بعضی موها هم حساسن به شامپو- میزان حمام رفتن نحوه نگهدای و شانه زدن اکه مو خیس نباید باشه - گاهی وقتا کش مو و گیره مو و اینکه میزان سشوار و اتو هم باعث ریزششون می شه

ریزش مو  به موارد زیادی بستگی داره-مثل استرس-کمبود اهن-کمبود ویتامینهای گروه ب - کمبود زینک -خشکی مو وسشوار کشیدن بیش از حد- تغییرات هورمونی- دکلره ورنگ کردن زیاد موها و....- ونقش تغذیه رو از همه بیشتر باید در نظر گرفت

این ازون تراپی و المنت تراپی  اکسیژن تراپی و...این چیزایی که واسه مو جدید اومده میگن خیلی خوبه و جواب میده هم ریزش رو کم میکنهو هم مو رو صافو خوشکل میکنه

من زیاد اطلاعاتی درموردش ندارم فقط شنیدم خیلی خوبه

2738
اره من،معدم شدیدا عصبیه، دکتر گوارش رفتم بهم قرصای آرام بخش داده بود، کپسول بیوتین هم مصرف میکردم ام ...

منم سریع معده درد میکرد

قبلیه قرص بیوتین بود.قرصش خیلی خوب بود ولی دیگه پیدا نکردم.قبلا ریزش موهام در حد دسته دسته نبود

امروز صبح وقتی شونه کردم وحشت کردم

منم سریع معده درد میکرد قبلیه قرص بیوتین بود.قرصش خیلی خوب بود ولی دیگه پیدا نکردم.قبلا ریزش موهام ...

چرا تو داروخانه ها هست 

کمیاب نیست که من هفته پیش خریدم قرص بیوتین و 

ولی آزمایش مو گرفتم دیدم زینک و ویتامین دیم فوق العاده پایینه ریزششم به خاطر همیناست

در چه حد ریزش مو میگیرین؟ عزیییزم زود تموم میشه.غصه نخور

مرسی عزیزم😊

همه لباسامو همه جای خونه مو میشه یکمم کف سرم معلوم میشه ینی تازه فهمیدم از استرسه چون آزمایش دادم هیچیم کم نبود هورمونی هم مشکل نداشتم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2706