1648
1632

بله

تا سه سال اين سهميه هست

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطه ي من و اميرحسينم یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني اميرمو به من و زندگيم عين تمام اين سال ها،ببخش  دوست داررررمممم❤️

تا ۱۴۰۳ سهمیه داریم 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
بدبختیه ها

حالا فكر نكن خيلي سهميه دارن

اصل سهميه واسه يه عده ديگه ست

ميخواي حرص بخوري ولسه اونا بخور كه ٥ تا صفر رتبه شون حذف ميشه

تو نيم ديگر من نيستي،تمام مني❤️تمام كن غم و اندوه ساليان مرا....
1620
واسه هر چیزی یه سهمیه ی شونصد ساله میذارن  شهید مهیدا کم‌ بود

شوخیدم.امسال دیگه فک نکنم سهمیه سیل و زلزله ب جز مثلا کرمانشاه ک هنوز خونه ندارن داشته باشیم

تو خوب بخون هر درسی رو زیر ۵۰ نزن

رشتع و هدفت چیع

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
1626
رشته های تاپ تجربی

ناجور بخون

زیر ۱۰۰۰ شی

1628