2733
2734
راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم  این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

فقط باید فشارشون بدی خارج بشن. مواطب باش زخم نکنی لوزت رو. من نخ دوندونم میکشم ربطی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید فشارشون بدی خارج بشن. مواطب باش زخم نکنی لوزت رو. من نخ دوندونم میکشم ربطی نداره

اتفاقا ربط مستقبم با بهداشت دهان داره. ماها که سنگ لوزه میگیریم, دلیلش شکافهای مادرزادی توی لوزه س. باقی جرمهای دهانی تو این حفره پر میشن و باید با دقت بیشتری مسواک بزنیم و نخ دندون بکشیم. من خودم خیلی وقت پیش دندون پزشکم بهم گفت و مسواک زدن خاص مدل دندونهامو یادم داد. بعد از اون دیگه سنگ لوزه ندارم. 

اتفاقا الان دیدم شما اینو نوشتی برات سرچ هم کردم که مکتوبشم بخونی

مصباحی درباره درمان سنگ لوزه گفت: جلوگیری از تشکیل سنگ لوزه به آسانی امکان پذیر است و صرفا نیاز به رعایت بهداشت دهان و دندان دارد و مسواک زدن دندان‌ها و زبان بعد از غذا در زمان خواب و اول صبح باعث جلوگیری از آن می‌شود. کشیدن نخ دندان روزانه به تمیز کردن باکتری‌ها کمک می‌کند. همچنین پیشنهاد می‌شود که روزانه عمل قرقره با آب و محلول تجاری، دهان شو خانگی متشکل از پراکسید هیدروژن و آب استفاده شود.

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2728
مرسی عزیزم توضیح دادی. بیشتر رعایت میگنم. خدا کنه برطرف بشه مال منم

خواهش میکنم. انشااله

مال من که حل شد. بعد از اون چند بار چک کردم دیگه نداشتم

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه