2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جراحی کن 

اینطوری مدام پرمیشن 

البته ساکشن لوزه هم بعصی متخصص ها میکنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2456

یه مدت با دقت بیشتری مسواک بزنید و حتما روزی خداقل2بار مسواک بزنید. بعد از هر غذا و خوراکی هم نخ دندون بکشید. تغییرو قشنگ حس میکنید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
جراحی کن  اینطوری مدام پرمیشن  البته ساکشن لوزه هم بعصی متخصص ها میکنن

راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم 

این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2714
راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم  این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

با گوش پاکن هم شنیدم میشه 

تونت فیلماش هست سرچ کن شاید کمک کرد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
یه مدت با دقت بیشتری مسواک بزنید و حتما روزی خداقل2بار مسواک بزنید. بعد از هر غذا و خوراکی هم نخ دند ...

من مسواک و مرتب میزنم اما نخ دندون  ونه 

راه حلش چیه الان چیکار کنم همشون برن

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من همیشه باسنجاق درشون میارم خیلی راحت دهانتو بازکن زبونتو بیار بیرون قشنگ معلوم میشن باسرسنجاق درشون بیار البته من چندماهی میشه دیگه ندیدم نمیدونم بخاطر چیه

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
من مسواک و مرتب میزنم اما نخ دندون  ونه  راه حلش چیه الان چیکار کنم همشون برن

الان به انگشت یا گوش پاک کن کامل دربیار

بعد مرتب از نخ دندون استفاده کن

مسواک هم میدونم میزنی. یه کم با دقت بیشتر بزن. هر دندونو قشنکگ روش وقت بذار. زبونتو کامل بشور با مسواک. لثه هاتو و سقف دهن و توی لپاتو. 

منم اینجوری بودم قبلا. چون سرسری مسواک میزدم

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706