1472
1411

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

یه مدت با دقت بیشتری مسواک بزنید و حتما روزی خداقل2بار مسواک بزنید. بعد از هر غذا و خوراکی هم نخ دندون بکشید. تغییرو قشنگ حس میکنید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
جراحی کن  اینطوری مدام پرمیشن  البته ساکشن لوزه هم بعصی متخصص ها میکنن

راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم 

این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم  این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

با گوش پاکن هم شنیدم میشه 

تونت فیلماش هست سرچ کن شاید کمک کرد

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1449
یه مدت با دقت بیشتری مسواک بزنید و حتما روزی خداقل2بار مسواک بزنید. بعد از هر غذا و خوراکی هم نخ دند ...

من مسواک و مرتب میزنم اما نخ دندون  ونه 

راه حلش چیه الان چیکار کنم همشون برن

من همیشه باسنجاق درشون میارم خیلی راحت دهانتو بازکن زبونتو بیار بیرون قشنگ معلوم میشن باسرسنجاق درشون بیار البته من چندماهی میشه دیگه ندیدم نمیدونم بخاطر چیه

من مسواک و مرتب میزنم اما نخ دندون  ونه  راه حلش چیه الان چیکار کنم همشون برن

الان به انگشت یا گوش پاک کن کامل دربیار

بعد مرتب از نخ دندون استفاده کن

مسواک هم میدونم میزنی. یه کم با دقت بیشتر بزن. هر دندونو قشنکگ روش وقت بذار. زبونتو کامل بشور با مسواک. لثه هاتو و سقف دهن و توی لپاتو. 

منم اینجوری بودم قبلا. چون سرسری مسواک میزدم

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1474
راضی نمیشن والدینم خودم خسته شدم  این دفعه خیلی شدید شده هی قرقره میکنم تاثیری نداره

فقط باید فشارشون بدی خارج بشن. مواطب باش زخم نکنی لوزت رو. من نخ دوندونم میکشم ربطی نداره

فقط باید فشارشون بدی خارج بشن. مواطب باش زخم نکنی لوزت رو. من نخ دوندونم میکشم ربطی نداره

اتفاقا ربط مستقبم با بهداشت دهان داره. ماها که سنگ لوزه میگیریم, دلیلش شکافهای مادرزادی توی لوزه س. باقی جرمهای دهانی تو این حفره پر میشن و باید با دقت بیشتری مسواک بزنیم و نخ دندون بکشیم. من خودم خیلی وقت پیش دندون پزشکم بهم گفت و مسواک زدن خاص مدل دندونهامو یادم داد. بعد از اون دیگه سنگ لوزه ندارم. 

اتفاقا الان دیدم شما اینو نوشتی برات سرچ هم کردم که مکتوبشم بخونی

مصباحی درباره درمان سنگ لوزه گفت: جلوگیری از تشکیل سنگ لوزه به آسانی امکان پذیر است و صرفا نیاز به رعایت بهداشت دهان و دندان دارد و مسواک زدن دندان‌ها و زبان بعد از غذا در زمان خواب و اول صبح باعث جلوگیری از آن می‌شود. کشیدن نخ دندان روزانه به تمیز کردن باکتری‌ها کمک می‌کند. همچنین پیشنهاد می‌شود که روزانه عمل قرقره با آب و محلول تجاری، دهان شو خانگی متشکل از پراکسید هیدروژن و آب استفاده شود.

مرسی عزیزم توضیح دادی. بیشتر رعایت میگنم. خدا کنه برطرف بشه مال منم

خواهش میکنم. انشااله

مال من که حل شد. بعد از اون چند بار چک کردم دیگه نداشتم

1457