2726
عنوان

عروسمو 😠😠 نمیزارم بیاد سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 23 پست
خدایی بعضی وقتا دلم برا خانومایی ک مشکلات زن و شوهریشون رواینجا بازگو میکنن میسوزع چون دوستان نمیتو ...

اهم 😕

معلوم نیست راست یا دروغه 

چه چیزایی ک نمیگن 

اینا هیچ 

یه آموزشایی میدن که شیطون ب فکرش نمیرسه 😁

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄 ولله عروسا هر چی هم خوشبختی بده بهشون شوهره  بازم تا غیبت خانواده شوهرو نکن آروم بگیر نیستن ...

ن عزیزجان اولراینکه ازکجامعلوم نینی سایت تااون زمان باااشه دوم اینکه عروست اگ بیادنینی سایت ازکجامیفهمی؟سوم اگ خانواده شوهرم خوب باشن کسی غیبت نمیکنه 

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
اهم 😕 معلوم نیست راست یا دروغه  چه چیزایی ک نمیگن  اینا هیچ  یه آموزشایی میدن که ...

اره واقعا بعضیاشونم منظور بدی ندارن ولی میبینی ی چیزی میگن ک نباید بگن

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2728
😁😁 شاید ی روزی شدم مدیر سایت باهام کل کل نکن  😆

بچه هامون چیزی میشن که ما الان  هستیم .پس باید خودمون رو تغییر بدیم به اون شکلی که دوست داریم بچمون باشه .

نمیشه خودمون کاری رو انجام بدیم بعد توقع داشته باشیم پسر یا عروس یا عضو خانواده انجام ندن

😒دختر من غلت بکنه بیاد همچین جایی  البته دور از جون شما 😁😁

😀😀😀چقدر بد دیدی از ینجا

تازگیا اینطوری شده ها

قبلا یکی مشکل داشت همه از جون و دل مایع میذاشتن

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
😀😀😀چقدر بد دیدی از ینجا تازگیا اینطوری شده ها قبلا یکی مشکل داشت همه از جون و دل مایع میذاشتن

عصبی شدن ملت. خانمها پشتوانه و حمایت ندارن اکثراشون که تاپیک میزنن . میگن باتوجه به این که حمایت ندارم نمیتونم خونه پدری برم یه راهکار بدین بازم میگن طلاق بگیر 

راستم میگن اون آدم درست بشو نیست خانم هم میدونه ولی خوب پناهی نداره 

اینجا راهکار دادن مهمه