2726

اره زیاده 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه می خوای چی کار کنی؟ بیخودی پول بی زبون رو هدر نده. چند تا از واجبات رو ببخر.  پول رو پس ...

منم نطرم همینه...خیلی چیزا الکیه نگیر...  

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....

توروخدا اسی ناراحت نشو ها کلی میگم  آخه نوزاد چی میفهمه که براش میریم رولک .ماشین شارزی لباس هایی که تا ۶.۷ سالگی برمیداریم میاریم خونه دوچرخه.تخت و....نوزاد کنارمادرش می خوابه تا چن وقت بعدش نوزاد چن دس لباس لازم داره وسلام نه میتونه عروسک بازی کنه نه چیزی .اون پدرگرامیت چه گناهی کرده xفرستاده برا مادرت که این قدرخرج بیوفته دستش .بزار همسرگرامیت بخر

خدایا شکرت 😍😍😘😘
توروخدا اسی ناراحت نشو ها کلی میگم  آخه نوزاد چی میفهمه که براش میریم رولک .ماشین شارزی لباس ها ...

آره والا 

امان ار این خانواده شوهر 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

من برا بچم خودم خرید کردم چهار دست لباس و چیزای خرت وپرت یه گهواره سه ماهگیشم کالسکه خریدم..بعد میخواستم عید تخت واینا بخرم شوهرم میگه الان ک نمیتونه روش بخوابه بعدا ک بزرگ شد میخریم چون روز ب روز مد عوض میشه

آره والا  امان ار این خانواده شوهر

خانواده شوهرمی خوام چیکار پدرم پدرش دربیاد که خانواده شوهرم بیان ازاین ایرادبگیرن ازاون ایرادبگیرن بهترین بهترین وسایل روهم بخری بازم یه چیزی میگن پس بهتره نخری تا حرفی روهم که می خوان بگن اصلا به ک و نت حساب نکنی

خدایا شکرت 😍😍😘😘
2706