2410
2553

مامان من همیشه میگه شلخته ای در حالی ک دوستام اصلا اینو نمیگن، همیشه میگن خوب میگردی 

چون قدیمیه اصلا متوجه نیست ک دخترای دیگه خیلی کارای زیبایی میکنند مژه کاشتن و میکرو و هاشور و ....تا من یرژ میزنم خیلی راحت میگه برو پاکش کن اصا واسش مهم نیست جلو جمعیم ،انگار من ۳ سالمه

بعضی هام خوب ذاتا خوشگل و توپر هستن 

خاهرمم همیشه از ارایشم ایراد میگیره درحالی ک خودش ذاتا جذابه ،یه دست کوچولو هم تو صورتش میبره خوشگل میشه اما من نه 

یخاهر دیگمم همیشه از مدل لباسا و اندامم ایراد میگیره ک چررا شبیه فلانی نیستی،این مانتوت مثه بدبخ بیچاره هاس ،کفشات مال سن بالاهاس و .....

اصا دوست ندارم باهاشون برم بیرون ،با دوستام خیلی راحتترم

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من الان 30 سالمه وخودم مادرم .مامانم میگه چرا مانتوهات مثله خاله شادونه هست.این چه تیپیه؟

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

من 

حالا بزار سفره ی دلمو باز کنم 

مامانم بعد ۲۶ سال زندگی مشترک خودشو با منی که ۷ ماهه زندگیمو شروع کردم مقایسه میکنه 

مثلن من میرم افسریه ی تهران شلوار جین میخرم دو تا ۲۰۰ جنس عالی مرگش نزده بعد سه ماه پوشیدن از دست فروشا 

آبجیمو میبره بهترین مزون شهر خودمون یه جنس بیخود میخره ۳۰۰ تومن 

من کفش ۴۰۰ تومنی شهرستانو میتونم ۱۱۰ تومن بخرم تهران 

ارایشم ملایمه 

ولی همش ایراد میگیره 

با اینکه خیلی شیک و با کلاسم همه میگن جز مامانم 💩💩💩💩

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

دوست عزیز منم همیشه از بعضی کارای خواهرم ایراد میگیرن و خیلی ناراحت میشه طوری که اصلا بادوستاش کلا حال میکنا با من راحت نبست ولی منم که عیب و ایراد اونو میبینم و دوس دارم بهترین باشه و برا دوستاش مهم نیست که اون بد باشه یا خوب مطمعنن خانواده خیر ادمو میخواد همیشه

منم دوتا بچه دارم سنی ازم گذشته,  مامان وخواهرم همیشه خدا به همه چیزم ایراد می گیرن. البته خواهرم ذاتش اینطوریه که به نظرش جز خودش کل دنیا ایراد دارن منتها به بقیه مردم دنیا زورش نمی رسه ایراد بگیره همیشه به من ایراد می گیره, منم همیشه فقط تحمل کردم و هیچی نگفتم که دلش نشکنه چون وضعیت ایرادگیریش یه حالت مرضی  به خودش گرفته و روز به روز هم داره شدیدتر می شه تو عمرش نشده  یه نفر رو ببینه وبهش ایراد نگیره برای همین هم به همه خواستگارا ایراد گرفته والان مجرده . بدبختی چون با مامانم زندگی می کنه مامانم هم ازش دفاع می کنه واین بیشتر فکر می کنه رفتارش طبیعیه و روز به روز هم بدتر می شه. اصلا دلم نمی خواد یه لحظه هم باهاش روبرو بشم چون در یک آن هزار تا عیب به ظاهر و اخلاق و همه چیز خودم وشوهرم ودوتا بچه هام  می بنده ولی چکنم دلم برای مامانم تنگ میشه مجبورم برم خونشون

2706