2726
عنوان

سر هر کاری میرم زود خسته میشم از کاره استعفا میدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 18 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

دوستان عزیز من پسر هستم 17سالمه از تهران.  من هرکاری میرم زود درمیام من مدرسرو ول کردم بخاطره این ک مادرم گفت برو کارکن.  من میبینه میگه اونو نگاه کن ببین ج بالاترن ازتو میره سرکار هی بابام میگه بروسرکار اذیتم میکنه بابام مخمو خورده درکم نمیکنن واقعن موندم چیکارکنم.  هرکاری ک میرم دوسه روزه میامبیرون اصن حال وحوصله کارکردن ندارم بی انرژیم  همش ت فکر فرو میرم هرکاری ک میرم کمرم درد میکنه. پاهام کاره هی برامسخته نمیتونم انجام بدم لامصب از این طرفم هی بابا ننم گیر میدن غرمیزنن پول میخوام دسته خودم ت جیبم باشه اما نمیتونم جدی نمیخوام از ننم پول بگیرم.  هر فامیلی دوستی آشنایی میبینی میگه هنوز ت نرفتی سرکار؟  منم موندم ازخجالت چی بگم پسرداییمو وپسرعمومو ک میبینم ی جا دارن  قشنگ کارمیکنند ازخودم بدم میاد اندازه اوناهم نیستم اخه چرا اینطوریم خدایا کمکم کن توجه نمیکنم ب کسی. دنبال کارمیگردم پیدا میکنم میرم برای مصاحبه ولی فرداش نمیتومم برم میبینین نمیتونم ازجامپاشم خودممیخوام ولی نمیشه... جدی میگم من علاقه ب آشپزی دارم رستوران  اینا

هیچی دیگ خونه نشین شدم میگم  بدعا نویسم پیم دادم فک کردم دعام کردم طلسمم کردم واقعن همیجوری بوده  ی نفر طلسممکرده نمیتونم سرکار بچه ها از آشناست نمیدونم کیه  نمیدونم برای دشمنیه چیه موندم اخه من چرا 😭😭

ب پولم احتیاج دارم.  ولی گفتم دیگ نمیتونم کارکنم.  موندم چیکارکنم شما خواهشن ی راه حلی  بگید ب من انجام بدم تاخلاص شم  بگین ک چیکارکنم😒😔🙏

2728