1619
1605

یه ماه یه ماه میرم کار میکنم بعد از کاره بدم میاد میام بیرون, چی کار کنم انگیزه داشته باشم بمونم یه جا؟

خب باید بری سراغ کاری ک بهش علاقه داری

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1522

عزیزم ببین به چه کاری علاقه داری

برای خواهرم یه مشکل پیش اومده ،هیچ کاری به غیر از دعا کردن از ما برنمیاد براش،دوتا بچه کوچیک داره،که الان اواره هستند ،اگه دوست داشتید برای رفع مشکلش یه صلوات بفرستید،که برگرده   پیش بچه هاش 

ببین ضعفت چیه اونو برطرف کن مثلا زود رنجی با اداب محیط کار آشنا نیستی تحمل رییس داشتن و حرف شنیدن نداری. یا کار رو بلد نشده خسته میشی. اگه کمبود مهارته یاد بگیر اگه مشکل تو روابط اجتماعیه اونم یاد گرفتنیه

1614
برم سمت علاقم دیگه ول نمیکنم؟

معلوم که نه

برای خواهرم یه مشکل پیش اومده ،هیچ کاری به غیر از دعا کردن از ما برنمیاد براش،دوتا بچه کوچیک داره،که الان اواره هستند ،اگه دوست داشتید برای رفع مشکلش یه صلوات بفرستید،که برگرده   پیش بچه هاش 
1626