2726

برا من کلی خرید عقد کردن برای زمستون و تابستون و لباس مجلسی و خلاصه همه چی ولی تو مناسبتا چیز خاصی نمیارن البته انقد لباس اوردن که برای هر مناسبت یکیشو میپوشم و توقعی ندارم ازشون..شما چطورید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مارسم داریم توهرمناسبتی بهر میارن

من کلادوتامناسبت بودم که تودوتاش النگواوردن برام با خوراکیایی مثه شیرینی واجیل ومیوه واینجورچیزا

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

من یکسال عروسی کردم

مادر شوهرم هنوز هر عید تولدم سالگرد ازدواجم همشو برام کادو میاره میوه میاره، گوشت مرغ برنج روغن 

کلا رسم دارن فک کنم🤔

این عید غدیرو قربانی ک گذشت دوتا النگو از النگوهای خودم برام آورد

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  

مادرشوهر من ۲۰ سال هست که بیوه شده به سختی بچه هاش رو بزرگ کرده تمام خرج من از لحظه نامزدی با شوهرم بوده و مادرشوهرم نتونسته که چیزی برام بخره‌ هم دستش خالی هست هم بسلامتی عروس و داماد و نوه زیاد داره دیگه ازش نمیشه انتظار داشت

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
پالتو پوتین خریدن؟

پوتین نه ولی پالتو گرفتم خیلی چیزا خریدن برای هر مراسم خاصی یه لباس دارم ولی خب برا عیدا و شب یلدا اینا چیزی نمیارن ولی میبرن همونارو برام میدوزن اگه دوختنی باشه

تو این سالها کادو نیاوردن هیچی توقع داشتن کادو هم ما بهشون بدیم تو عقد که کلا هیچی بعد عروسی یبار برام عیدی آورد خاروبار 🤣 ولی خودش هر سال عیدیشو گرفته

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

مادر شوهر من یا به عبارتی خالم خواهر مادرم حتی بعضی وقتا بهم پول قرض میده حتی شده 20تومن تو بازار ...هم ازم میگیره واس دخترم که قراره بدنیا بیات کادوش 50تومنه فقط بااینکه خیلی پولدار هستن ...واس بچه پسرشون کادوشون اینه دیگ چ برسه تو مناسبت یا چیزی برا من کادو بخره..

2706