2703
2553
من حتی واسه تولد بچه ام هم هیچی نداد بهم گناه داره منم اصلا توقع ندارم‌ بنده خدا دستش خالی هست

اون بحثش فرق میکنه نامردیه ازش توقع داشت شما باید برعکس بهش برسین خدا حفظش کنه 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

هیچی نیاوردن رسم نداشتن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من سه سال و سه ماه نامزد بودم همه چی عالی بود همه چی اوردن عید نوروز و قربان و فطر و نوبرانه و یلدا و یه مناسبت دیگه ک خاص خودشونه النگو و در کنارش مثلا گوسفند قربونی کردن شیرینی ژله آجیل میوه های نوبر و...گل لباس زیر و لباس خونگی و لباسای بیرون یه مناسبتی کاونا دارن کلی حلوای مخصوص درست کردن تزئین کردن اوردن یعنی هر سال میوردن پول کادوهای اصلی رو شوهرم میداد ولی خوراکیا رو اونا میوردن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
پولاشو چکار میکنه پس 

نصف بانک های ایران از پولاشون پره ....شوهرم بهشون گفت یکم پول قرض بدین بزارم رو پولام ماشین بخرم گفتن نداریم بااینکه دفترچه بانکی رو با چشای خودم دیدم چقد داشت 

2714