2410
2553
عنوان

در راستای تاپیک حاضرم قسم بخورم بدتر از مادرشوهر من نیست....

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 29 پست
قبول دارم ولی اون قسمت ماجرا برام قابل هضم نیست که یکی به عنوان مادرشوهر داره اینقدر بدی میکنه و عرو ...

اگه مادرشوهری با چهارتا از عروساش نسازه بازم مشکل عروسا هستن بنظرت؟؟؟بابا یکی بد دوتا بد سه تا بد نه همگی بد😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من بر عکسه مادر شوهرم تمام قد در مقابل دسیسه های شوهرم ازم حمایت میکنه حتی یه بار از خونه انداختش بیرون.بهش گفت تا اخلاقت خوب نشده بر نگرد

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2456
اگه مادرشوهری با چهارتا از عروساش نسازه بازم مشکل عروسا هستن بنظرت؟؟؟بابا یکی بد دوتا بد سه تا بد نه ...

نه من کلی دارم میگم.مثال نقض که بلاخره هستش.من روی نحوه تاپیک زدن نقد دارم.اینکه من به عنوان عروس فرشته ای بی مانند هستم و مادرشوهرم هیولایی بی مثل

هر چند تو مثال شما هم همه ی اون عروسها هم بلاخره رفتار اشتباه دارند ولی وقتی تاپیک میزنن نمیگن

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما

خدایا خودت بیا پایین😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
نه من کلی دارم میگم.مثال نقض که بلاخره هستش.من روی نحوه تاپیک زدن نقد دارم.اینکه من به عنوان عروس فر ...

یکمم مظلوم نمایی و اغراق چاشنی داستانشون میکنن😉

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2714
نه من کلی دارم میگم.مثال نقض که بلاخره هستش.من روی نحوه تاپیک زدن نقد دارم.اینکه من به عنوان عروس فر ...

اره درست عروس هم بدی می‌کنه کلا انسان جایز الخطاست .نمیشه بگی همه گل بی خارن .ولی بعضی از مادرشوهرا کاش میدونستن دخالت تو زندگی پسرشون یعنی بهم زدن آرامش بچشون.

اره درست عروس هم بدی می‌کنه کلا انسان جایز الخطاست .نمیشه بگی همه گل بی خارن .ولی بعضی از مادرشوهرا ...

بله کاملا درسته ...

خدا کنه خود ماها مادرشوهرای خوبی بشیم....اونا هم از جنس ما هستن دیگه .از ماست که برماست  

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
بله کاملا درسته ... خدا کنه خود ماها مادرشوهرای خوبی بشیم....اونا هم از جنس ما هستن دیگه .از ماست ک ...

اره واقعا.کاش خدا دل بزرگی بهمون بده اگه عروس تو سرمون هم زد با روی خوش از کنارش رد بشیم😂😂و عروس رو مثل دخترمون ببینیم اینجوری از کارهاش دلخور نمیشیم

اره واقعا.کاش خدا دل بزرگی بهمون بده اگه عروس تو سرمون هم زد با روی خوش از کنارش رد بشیم😂😂و عروس ر ...

الهی آمین   

با احترام به شما و اون تاپیک : راستش من باور نمیکنم که مادرشوهرا اینقدر بد هستن و عروس مقابل شون ای ...

منم حاضرم بخ هر مقدساتی که شما بگید قسم بخورم که حتی با اینکه برای همسرم زن هم پیدا کردن هنوووووز یکبار نشده بهشون بگم از دستتون ناراحتم فقط گریه وحرص خوردن کارمه....عزیزم آدمای احمق بی زبون بیشعور مثل من نادره اما هست...که   بلد نیستن از حقشون دفاع کنن

اما سپرددمشون خودشون وآرزوهاشونو زندگیهاشون و به همون خدایی که میگن جای حق نشسته

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
منم حاضرم بخ هر مقدساتی که شما بگید قسم بخورم که حتی با اینکه برای همسرم زن هم پیدا کردن هنوووووز یک ...

ایشاله مشکلات تون حل بشه عزیزم     

2706