2410
2553

پسرم امروز اندازه 1بند انگشت سفیده تخم مرغ خورد تو این چند روز بشدت وزن کم کرد سر لجبازیاش و....

حالا بنظرتون یه بچه معمولی که رشد خوب داره 14ماهه چند قاشق عذا باید بخوره 

بعد دوباره مریض شده ابریزش بینی زرد رنگ داره اموکسی کلاو دوباره ادامه بدمش 

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دوست عزیزم پسر من به شدت بد غذا بود طوری که هیچی نمیخورد صبح از گشنگی بالا میاورد تمام دغدغه من این بچه بود هر راهی بگی رفتم هر کاری بگی کردم دنبالش بودم دائم با بشقاب انواع و اقسام اشتها اورا رو بهش میدادم ولی نی قلیون بود تا اینکه مادر بزرگم بهم گفت موقع ناهار و شام قشنگ سفره پهن کن غذا خودتو بکش غذا اونم بکش بشین با اشتها به خوردن هی به به و چه چه کن چقدر گرسنم بود چقدر خوشمزه است من این حرکتو زدم علاوه بر این که یاد گرفت خودش غذاشو بخوره الان ماشاالله هم تپل هم خوش اشتها به بچه گیر نده لج میکنه

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  

بعد حتما حتما حتما حتما زینک به بچت بده هم خوش اخلاقش میکنه هم خوش خوراک

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  

دختر من هم از بدغذایی نوبرشو اورده

غدا دستم ببینه جیغ و گریه

با هزارتا کلک مینشونمش رو پام  و صدای تلویزیون رو زیاد میکنم حواسش پرت شه بلکه یه قاشق بکنم دهنش که اونم اگه هوشیار بشه نمیخوره.حتی خوشمزه ترین غذارو

الان ۱۸ ماه و نیمشه ۹ کیلوئه

2714
تنها نیستی مال منم بشدت بد غذا هس براش کارتون واهنگهای شاد بزار رو تلوزیون تا نگاه کنه بخوره 

خیلی باهاش راه اومدم اما اذیت میکنه نمیخوره همه کار براش کردم 

😒
دوست عزیزم پسر من به شدت بد غذا بود طوری که هیچی نمیخورد صبح از گشنگی بالا میاورد تمام دغدغه من این ...

دقیقا همش بخاطر اینکه دنبالشم لج کرده از گشنگی جیع میزنه و استفراغ میکنه

😒
دقیقا همش بخاطر اینکه دنبالشم لج کرده از گشنگی جیع میزنه و استفراغ میکنه

یک ماه به این روش پیش برو دعام میکنی اصلااااا نگو بیا غذا بخور