1464
1411
عنوان

دزده بی شرفو گرفتن.خدایا مرسییییی

447 بازدید | 19 پست

سلام خدمت دختر گلا.مامان خوشگلا.خانم مهربونا 

امیدوارم دلتون همیشه شاد باشه تنتون سالم و چراغ خونتون روشن 

دوستان گل اولین تاپیک من رو یادتونه ک دزده بی شرف زندگیمو داغون کرد ....

خیلی افسرده و ناراحت بودم از ۳ شهریور ۹۸ من درحال دعا کردن و التماس ب خدا بودم خیلیا گفتن بیخیال شو هیچکی نتونسته دزدشو گیر بیاره ولی من بیخیال نشدم و خیلی ب اقا امام حسین و خدا التماس کردم و گفتم تا کمکم نکنید بیخیال نمیشم دقیقاااا روز پنج شنبه هفته قبل از اگاهی بهم زنگ زدن ک دزدتون رو در حین سرقت گرفتیم بیاید برای شناسایی خلاصه ماهم روز اربعین صبح رفتیم اگاهی و کارای اداریشو انجام دادیم الان قرار شده هفته اینده بهمون اطلاع بدن بریم دادگاه.درسته هنوز اعترافی نکردن(فعلا دستوری برا اعتراف گیری نداشتن گفتن باید قاضی دستور بده) و درسته شاید مدارک و طلاهام بدستم نرسن ولی ب قول شوهرم تکلیفت مشخص میشه.میفهمی مدارکو چی کرده و ایا ازش سواستفاده میشه یا نه.و اینکه برام ۳۸ میلیون رد مال و تامین خسارت وارد کردن.از دعای خیر همتون و دلداریهاتون  ممنونم انشالله حاجت روا شید.خدایا مرسی.

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

خدا رو هزار مرتبه شکر

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
بیچاره دزده و بیچاره شما امیدوارم به چیزایی که ازتون دزدیدن برسید

بیچاره دزده؟؟

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

البته من نذر کردم اگه مدارکمو برگردونه بیخیال بشم و حتا طلاها و ساعت و .... بهش ببخشم بهرحال اونم جوان بوده و اشتباه کرده.

1447
خاکبرسره دزده بیچاره رو از کجا دراوردی

کسی از روی سرخوشی دزدی نمیکنه ببینید طرف چقدر بدبخته که مجبور شده دزد بشه(با فاکتور گرفتن از اونایی که دزدیشون جنبه ی روانی داره)

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
کسی از روی سرخوشی دزدی نمیکنه ببینید طرف چقدر بدبخته که مجبور شده دزد بشه(با فاکتور گرفتن از اونایی ...

اگه بخوایم برا هر کاری بدی یه توجیهی بسازیم که سنگ رو سنگ بند نمیشه عزیز من 

دزدی بده و دزد خطاکار ، این جمله هیچ تبصره ای نداره 

اینهمه ادم با وضع مالیه بد دارن شرافتمندانه زندگی میکنن، پس چرا اونا به این راه پول دراوردن حتی فکرم نمیکنن؟

1418
کسی از روی سرخوشی دزدی نمیکنه ببینید طرف چقدر بدبخته که مجبور شده دزد بشه(با فاکتور گرفتن از اونایی ...

درهر صورت دزد دزده هرچقدرم بدبخت باشه ایشالله که خیر نبینن

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون😘

خدا رو شکر پیدا شد

امیدوارم به اموالتونم برسین

مال ما هیچوقت پیدا نشد

رسما به خاک سیاه نشوندمون همه چیو برد هیچی نزاشت

خدا ازش نگذره

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو شکر پیدا شد امیدوارم به اموالتونم برسین مال ما هیچوقت پیدا نشد رسما به خاک سیاه نشوندمون ه ...

ممنونم عزیزم.عیب نداره انشالله خدا از جای دیگه کمکتون کنه.و از جای دیگه بهتون روزی بده

اگه بخوایم برا هر کاری بدی یه توجیهی بسازیم که سنگ رو سنگ بند نمیشه عزیز من  دزدی بده و دزد خط ...

خیلی مهمه که چجوری به یک مسئله نگاه کنید و این قضیه ۲ سر داره و این نظر و دیدگاه منه،وقتی یکی دزده مسلما شرایطش عادی نبوده(مثل من و شما نبوده راحت بشینه یه چیزی بخونه و نظر بده) بالاخره ما هم جای اون نیستیم که بشینیم فقط قضاوت کنیم و حکم صادر کنیم خیلی مهمه که یک فرد یجوری کجا و در چه شرایطی بدنیا میاد بزرگ و تربیت میشه و شرایط زندگی و‌ مالیش چجوریه و فقر ریشه ی خیلی از مسائله دزدی یک کار پسندیده نیست و مسلما خلافه و فردی که ازش دزدی میشه خیلی آسیب میبینهو ممکنه تمام زندگیشو‌ دزد برده باشه(۲ دفعه کیف خودمو زدن) من منکر این قضیه نیستم اما خب یک لغت بیچاره برای چنین فردی فکر نمیکنم اونقدر زیاد باشه که بخوام اینقدر در موردش بحث کنم.

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
خواهر منم خونشو دزد زد . بعد مدتي دزد رو هم گرفتن ولي اموال مسروقه برنگشت .

باز من راضی ام ب رضای خدا ب اموالم نرسیدم و شاید دیگه نرسم ولی باز از خدا ممنونم و امیدوارم خدا جای دیگه کمکم کنه

1469