1507
1521

همسر من برا ناهار نمیاد

برا پسرم و خودم میخوام عدسی و لوبیا درس کنم 😀

برا خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین ک انشاالله سال دیگه خونه بخریم( به سلامتی انشاالله)                                      اگ صلوات فرستادین لایکم کنین تا منم به نیت شما صلوات بفرستم   (دوست گلم ک لایک میکنی منم صد درصد به نیتت دوتا صلوات میفرستم فقط لایکت نمیکنم)

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
حالا هواست هس یا سوزوندیش😒

فعلا در جزایره نی نی سایت سفر میکنم

ن فعلا بوی سوختگی نمیاد فک کنم سالمه😊😊😂

وقتـــــے مخــاطب حرفـــام نیستــــے ریپلــــے نکن👊من اعصابمـــو بخاطر یه عده بــــے فرهنگه مجـــــازی خرد نمیکنم😄😐

قیمه دیروز😁😁

هنوز مادر نشدم،اما میدانم خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا درآغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم.بیا و درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخوای از روی پدرت هم خجالت میکشم عزیزم.اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم،هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت سختی کشیدم،بی منت!اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمیاورد.عزیزترین آرزوهایم بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
1334

میخوام لوبیا پلو درست کنم با سالاد

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند
1396
1514