2737
2734

برو اینجا روزی یکی حذف کن☺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران?postId=107300548

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو اینجا روزی یکی حذف کن☺ https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک- ...

عزیزم میشه بگی من چجوری لینک تاپیکمو بفرستم برای اینجا

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
قفله عزیزم

وقته نهار قفله😐

ساعت۱۱ صبح بازه تا۱۲

۲ عصر بازه تا ۴😐

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2738
قفله عزیزم

فرداازساعت 10:30تا12باز میشه ی سوال دارم اگه تاپیک حذف بشه ازتعدادپستایی ک تو اون تاپیک داریمم کم میشه؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
عزیزم میشه بگی من چجوری لینک تاپیکمو بفرستم برای اینجا

دست بذار رو عنوان تاپیکت کپی میشه...

بعدش برو تو این تاپیکی منو لینکشو دادم  همونجا پیستش کن تا حذ بشه

دست بذار رو عنوان تاپیکت کپی میشه... بعدش برو تو این تاپیکی منو لینکشو دادم  همونجا پیستش کن ت ...

جدی کپی کنم میشه؟؟؟واای بلد نبودم دستت درد نکنه

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃