1472
1459

😂😂😂😂😂

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

تاحالا بهش فک نکرده بودما 

منه نخور😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

😂😂😂😂من یک بدجنس بودم 😂😂که یک دفعه مهربون شدم بچه ام خوردم (دختر خاله ام میگه )😂😂

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1334

خخخخ واقعا چرا انقدر مهربونن من خودم تپل بودپ خیلی مهربون بودم وقتی لاغر کردم یه کم خشن شدم خخخ

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
1474
خخخخ واقعا چرا انقدر مهربونن من خودم تپل بودپ خیلی مهربون بودم وقتی لاغر کردم یه کم خشن شدم خخخ

من مغرورم شدم و اعتماد به نفس زیادی گرفتم

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
1331