2410
2553
دقیقا همین طور من این همه محبت کردم تا الان به عروسمون باهاش مثل خواهر بودم اما دیگه نصبت بهش سرد شد ...

این حس زرنگی که میکنن خیلی رو اعصابه😓

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من خودم عروسم برادرم ندارم ولی وقتی میرم تا جایی ک بتونم کمک میکنم درک اینو دارم طرف از صبح زحمت کشیده و خسته است.

حتی الانم ک باردارم کمک میکنم جالبه وقتی میان خونه منم همشون سرپا هستن بهم کمک میکنن و نمیزارن خسته بشم هر جوری تا کردم باهام تا میکنن اتفاقا همه جا میگن ک فلانی خیلی خانومه و خوبه.

بعدم کلاس و پرستیز ربطی ب کمک کردن نداره.

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2720
احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم ...

من والا باخانوادت شوهرم خوبن چیزایی که عمرا خودم ازشون استفاده نکردم اونا بگن میدم بچه هاشون میارن میزارن صب تا شب مواضبت میکنم بچه های خودمو اذیت میکنن ازاخرم میرن از پشتم حرف میزنن معلومه بد میشم از خانواده شوهرم بدم میاد چه انتظاری دارن اخه 

دقیقا موافقم باهات

هرچند خودم مادرشوهر ندارم😁 ولی اگه داشتم احترامش رو نگه میداشنم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

عزوسای مارو میگی دیگه؟همشون همینجوری نمک نشناسن نکبتا

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

فرمایش شما صحیح ولی من نظرم اینه اگه عروسامون از ما هم بدی و حرمت شکنی و نمک نشناسی دیدن اونام محل ما ندن والسلام .

من عقدم مثل عروسامون برخورد مبکنم با مادرشوهرم شایدم بیشتر از اونا کمکش میکنم نمیفهمه نفهمه یا یه حرفی از سر بچگی میزنم پشتم صفحه میزارن و بینمون رو شکراب میکنن . الان قید سرویس و عروسی مجلل رو میزنم خونه بخریم باور کنید نامزدم میگه بابامم تایید کنه از صبح نمیان بریم نگاکنن ولی مادر من قدردان عروسامونه که قناعت کردن خونه خریدن 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714
اینکه اصن دست به سیاه سفید نزنن (چه عروس چه هر کس دیگه ای که میره جایی، حداقل پیشنهاد کمک که می تونن ...

عزیزم تو خونه خودشون مشکلی نیست اما خودش سرش تو گوشی باشه شوهرش دنبال بچه باشه خیلی کار مسخره ای هست

خب خانواده شوهر من خيلي بدن دليل نميشه چون تو خوبي همه خواهر شوهرا خوب باشن ك

والا

مادرشوهر من میاد خونمون ذره ای از جاش تکون نمیخوره

خب چه دلیلی داره من خونه ش کوزت باشم؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

شمابادرک وفهمین

بله ماهم خانواده ی شوهریم ولی بادل صاف وساده

نه مثل خانواده ی مادرشوهرمن تامیریم املت وکوکوش براه اصلاباشه دستشم دردنکنه

ولی همه رومهمونی دعوت میکنه جزیه تک عروسش

حرفاش وباطعنه میزنه

تامیرفتم اشپزخونش میدویید میگفت چیکارداری بگوخودم میدم وانجام میدم فقط میخواستم ظرف بشورم توظرف شستن نه نمیاورد تاحالانذاشته برم سراغ یخچالش ازبس خسیسه

باردارباشی بگه چقدرخودت ولوس میکنی زن باردارم مگه ویارمیکنه

مسافرت باخودمون ببریم همه جاسواستفاده کنه

خودشوبزن به موش مردگی وهمسرم وببر اتاق پچ وپچ دل مادل نیس

زایمان کنم اونم پسرش تک پسر نیادبیمارستان ویه گلم ازخیابون نیاورد دلم خردشد

توبارداری باطعنه بگه بچت دختره من یچی میدونم که میگم

والله اگه این رفتاراروببینی میفهمی که چی کشیدیم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

من اوایل کارمیکردم الان دست ب سیاه سفیدم نمیزنم.میدونی چرا؟چون میدیدم بعدناهاریاسام خوردن میرن میشینن ی گوشه تامن کارکنم.الان ازخودشون یادگرفتم میرم میشینم ی گوشه 😊

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2706