1464
1459

فرمایش شما صحیح ولی من نظرم اینه اگه عروسامون از ما هم بدی و حرمت شکنی و نمک نشناسی دیدن اونام محل ما ندن والسلام .

من عقدم مثل عروسامون برخورد مبکنم با مادرشوهرم شایدم بیشتر از اونا کمکش میکنم نمیفهمه نفهمه یا یه حرفی از سر بچگی میزنم پشتم صفحه میزارن و بینمون رو شکراب میکنن . الان قید سرویس و عروسی مجلل رو میزنم خونه بخریم باور کنید نامزدم میگه بابامم تایید کنه از صبح نمیان بریم نگاکنن ولی مادر من قدردان عروسامونه که قناعت کردن خونه خریدن 

عشقم حسین آرزویم کربلاست                                         ‌‌  Allah is watchfull over everything      teacher 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اینکه اصن دست به سیاه سفید نزنن (چه عروس چه هر کس دیگه ای که میره جایی، حداقل پیشنهاد کمک که می تونن ...

عزیزم تو خونه خودشون مشکلی نیست اما خودش سرش تو گوشی باشه شوهرش دنبال بچه باشه خیلی کار مسخره ای هست

1473
خب خانواده شوهر من خيلي بدن دليل نميشه چون تو خوبي همه خواهر شوهرا خوب باشن ك

والا

مادرشوهر من میاد خونمون ذره ای از جاش تکون نمیخوره

خب چه دلیلی داره من خونه ش کوزت باشم؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

شمابادرک وفهمین

بله ماهم خانواده ی شوهریم ولی بادل صاف وساده

نه مثل خانواده ی مادرشوهرمن تامیریم املت وکوکوش براه اصلاباشه دستشم دردنکنه

ولی همه رومهمونی دعوت میکنه جزیه تک عروسش

حرفاش وباطعنه میزنه

تامیرفتم اشپزخونش میدویید میگفت چیکارداری بگوخودم میدم وانجام میدم فقط میخواستم ظرف بشورم توظرف شستن نه نمیاورد تاحالانذاشته برم سراغ یخچالش ازبس خسیسه

باردارباشی بگه چقدرخودت ولوس میکنی زن باردارم مگه ویارمیکنه

مسافرت باخودمون ببریم همه جاسواستفاده کنه

خودشوبزن به موش مردگی وهمسرم وببر اتاق پچ وپچ دل مادل نیس

زایمان کنم اونم پسرش تک پسر نیادبیمارستان ویه گلم ازخیابون نیاورد دلم خردشد

توبارداری باطعنه بگه بچت دختره من یچی میدونم که میگم

والله اگه این رفتاراروببینی میفهمی که چی کشیدیم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

من اوایل کارمیکردم الان دست ب سیاه سفیدم نمیزنم.میدونی چرا؟چون میدیدم بعدناهاریاسام خوردن میرن میشینن ی گوشه تامن کارکنم.الان ازخودشون یادگرفتم میرم میشینم ی گوشه 😊

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
1334
من اوایل کارمیکردم الان دست ب سیاه سفیدم نمیزنم.میدونی چرا؟چون میدیدم بعدناهاریاسام خوردن میرن میشین ...

دقیقا مث من

چه کاریه هی ادم کار یه طرفه کنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

لایک استاتر دمت گرم.به خدا حرف دله منم بود.اینجا که آدم میاد حس میکنه خانواده شوهر لشکره عمر سعده😆😆

محبت محبت میاره.بعد محتاطانه رفتار کردن و اصطلاحا رابطه رو کادر کشی کردن بحثش با بی ادبی فرق داره

1476

اینکه مطلقا خانواده شوهر همشون بد باشن یا عروسها مطلق بد باشن اصلا طرز فکر خوبی نیست.گاهی بعضی عروسا واقعا بد هستند که میشه حق رو به خانواده شوهر داد ولی گاهی هم خدنواده شوهر ها واقعا بد هستند که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه. اگه عروسی خوبی ببینه چرا باید الکی بیاد بد بگه جونم؟ چون واقعا یک سریا عشق چزوندن دارن. من خودم جز بدی از مادر شوهرم و خواهر شوهرم ندیدم معلومه که منم ازشون بد میگم اما قربونش برم مادر شوهر خواهرم عین ماه میمونه خواهرم و ما همه جا خوبیشو میگیم . پس همه مثل هم نیستن که شما بهت بر میخوره.قاضی فقط خداست.چه عروس بد چه خانواده شوهر بد ،خدا همشون رو محو کنه و به سزای عمل بدشون برسونه آمین

حرف منو زدی شما اونایی که از خانواده شوهر مینالن خودشون خانواده شوهر حساب نمیشن که میگن کلا خانواده شوهر به درد نمیخوره یا میگن مادرشوهره دیگه و از اینجور حرفا اگه بیاییم بدون سوءظن به خانواده همسر نگاه کنیم زندگی قشنگتری داریم 

خدا روشکر خانواده همسرم باهام خوبن منم باهاشون مشکلی ندارم و دوسشون دارم .دو تا هم زنداداش دارم که سعی میکنم باهاشون مثل خواهر باشم.

ولی برای یکشون انگار خواهرشوهر بدی هستم از نوع برخوردش میفهمم

من بارها گفتم بازم میگم بنظر من علت این اختلافات و تشنج ها ذهنیت غلطی هست که از بچگی دخترامونو باهاش بزرگ میکنیم یادشون میدیم مقابل خانواده همسر گارد بگیرن و از همون اول بقول خودمون بهشون رو ندن

یجورایی شمشیر از رو میبندیم در حالیکه همه ادما شکل هم نیستن هر مادر شوهری الزاما نانجیب نیست اکثر مواقع هم حرفایی که زده میشه تیکه پرونی نیس فقط بخاطر تفاوت فرهنگی وسلیقه هست ولی چون ذهنیتمون اشتباهه بهمون بر میخوره و داستان تلافی و....

االا بذکر الله تطمئن القلوب
شمابادرک وفهمین بله ماهم خانواده ی شوهریم ولی بادل صاف وساده نه مثل خانواده ی مادرشوهرمن تامیریم ا ...

حرف شما درست ، من میگم کسانی که خوبی میکنند رو چرا باهاشون بی حرمتی میکنند ، تو این مدت از گل نازکتر بهش نگفتیم غذا درست میکنیم بهترین غذا وای چقدر شور ، چقدر زیاد درست کردید ؟ ربش کم ، زیاد من دوست ندارم کلی ایراد میزاره آخر سر ی قابلمه پز میکنه میبره

1450