1464
1459

خودمون هم خانواده شوهر هستیم ، از ماست که بر ماست چرا انقدر اخلاق ها بد شده ؟ میگن رفتی خونه خانواده شوهرت حرف نزن تحویل نگیر سرت تو گوشی باشه ، کار نکن ، این کارو کن اون کارو کن ، اینم شد سیاست ، بعد میگن چرا آدم ها نا مهربون شدن ، الان منم خواهر شوهر هستم والا به خدا بد عروسهامون رو نخواستم همیشه هم باهاشون صمیمی بودم وخواستم دلشون رو بدست بیارم ، اما وقتی من از صبح خونه مادرم رفتم غذا پختم و تر و تمیز کردم همه چیز آماده پذیرایی ، چرا وقتی عروس میاد انقدر به خودش نمیگه از صبح این دختر زحمت کشیده منم پاشم ی چایی بریزم ؟ چایی ریختن ازش چیزی کم نمیکنه اتفاقا ارزششو میبره بالا و من میرم خونه اش تلافی میکنم کارشو ، بعد میگن چرا آدم ها رفتارشون تغییر میکنه ، عروس میاد دست به سیاه و سفید نمیزنه جلو ما به شوهرش میگه پاشو بچه ارو عوض کن ، فکر کرده این کارهارو بکن ما میگیم وای چه عروسی چه خانمی ، جانم با این کارهات از چشم همه میوفتی...بعد میگه آدم دختر داشته باشه از عروس توقعی نیست اما وقتی سفره برات پهن تو هم فکر کن اومدی خونه قریبه ، ی گوشی دست میگیرن میرن تو گوشی فکر کردن خیلی با کلاس شدن ...

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

من که اینجور نیستم اتفاقا خیلیم با خانواده شوهرم خوبم اونا هم میان خونه ما خودشون پا میشن ظرف میشورن غذا میپزن

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
1436

احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن

من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم اومدبنده خداکاراموکرد اگه براش بدبودم که ککشم نمیگزیدمیگفت به درک

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂

من عاشق خانواده شوهرمم چون شوهرمو دوس دارم اونام منو دوس دارن منم تعجب میکنم بین اینهمه آدم یکی نیومد تعریف کنه همه دارن بد میگن ازشون

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
1444

توهم رفتی خونه مادرشوهرت بشین استراحت کن 😂

درسته که ماهم خانواده شوهر هستیم نباشیم میشیم ولی هر کس باخانوادت خودش خوبه عروس خودشو جدامیدونه اگه هرچقد هم صمیمی باشی میگن شگمبه گوشت نمیشه نه عروس و نه داماد دوست نمیشه 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال

اینکه اصن دست به سیاه سفید نزنن (چه عروس چه هر کس دیگه ای که میره جایی، حداقل پیشنهاد کمک که می تونن بدن) خیلی بده

ولی اینکه از همسرشون می توان بچه رو عوض کنه چیز بدی نیست، پوشک عوض کردن وظیفه هر دوئه

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم ...

دقیقا همین طور من این همه محبت کردم تا الان به عروسمون باهاش مثل خواهر بودم اما دیگه نصبت بهش سرد شدم 

مادرشوهر من دختر نداره انتظار داره با بچه کوچیک میرم خونه ش کوزت باشم

خب نمیشه بعدم یه ور میکنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
1476
دقیقا همین طور من این همه محبت کردم تا الان به عروسمون باهاش مثل خواهر بودم اما دیگه نصبت بهش سرد شد ...

این حس زرنگی که میکنن خیلی رو اعصابه😓

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

والا من خودم عروسم برادرم ندارم ولی وقتی میرم تا جایی ک بتونم کمک میکنم درک اینو دارم طرف از صبح زحمت کشیده و خسته است.

حتی الانم ک باردارم کمک میکنم جالبه وقتی میان خونه منم همشون سرپا هستن بهم کمک میکنن و نمیزارن خسته بشم هر جوری تا کردم باهام تا میکنن اتفاقا همه جا میگن ک فلانی خیلی خانومه و خوبه.

بعدم کلاس و پرستیز ربطی ب کمک کردن نداره.

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم ...

من والا باخانوادت شوهرم خوبن چیزایی که عمرا خودم ازشون استفاده نکردم اونا بگن میدم بچه هاشون میارن میزارن صب تا شب مواضبت میکنم بچه های خودمو اذیت میکنن ازاخرم میرن از پشتم حرف میزنن معلومه بد میشم از خانواده شوهرم بدم میاد چه انتظاری دارن اخه 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1450