اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922
1911

فاميل ما برداشت يكيش كه اصلا نرفت 

أونيكيا ام جاش يه ذره مونده 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
با لیزر جاشم نموند

اندازش چقد بود

اگه تهرانی ادرس و هزینش و هم بگو

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

مامانم دقیق روصورتش دوتا

جاشم معلوم نیس

شوهرم چند وقت پیش گوشتی چندتا یکم معلومه چون حدود دوماهه گذشته بعدم دکتره بدورداشته

۹۹.۹.۹    یه اتفاق عالی که انتظارشو نداشتم برام افتاد.میدونم خدایهویی بنده هاشو شادمیکنه.خدایاشکرت واسه همه چی 
1826
چجوری بود ؟؟؟جاش موند ؟؟هزینه اش چقد شد

دکتر که به من گفت شاید جای دیگه صورتت دوباره در بیاد ولی امکان برگشت اونایی که برداشتی نیست.من خیلی ریز داشتم نزدیک ۱۶ تا شد ۴۰۰ تومن.اول به همشون آمپول بی حسی زد بعد با لیزر برداشت برای من نزدیک ۲ ماه چندتایی که بزرگ بودن جاش بود ولی الان رفته کامل

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

من حدود پانزده سال پیش برداشتم خالم گوشتی بود پیش یه عطاری رفتم و برداشتم نه جاش مونده و نه خال دوباره دراومده خیلی راضیم

حال دلم خیلی بهتره.دعا کن همیشه خوب بمونه.مرسی مهربون.
باچی برداشتی با لیزر

ببین من رفتم پیش متخصص پوست بعد با یه چی سر کرد و با یه دستگاهی انگار میکند حالا یادم نیست لیزر بود یا نه

کلا ما زیاد خال داشتیم من گردنم پر بود

مامانمم برداشت پیشش خیلی راضی بود همین که میگم چون لیزر میسوزونه این انگار نسوزوند

یه خالم مامانم داشت میخواست برداره

دکتره وقتی برش میداره میفهمه سرطانیه همونجا تخلیه میکنه و 2.3 تا هم بخیه میخوره