1464
1459

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

جاری من برداشت سه چهارماه کشید تا جاش خوبشه ولی الان انقد صورتش تمیز شده اصلا هم درد نداره 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1444

من برداشتم

اصلا انگار از اول وجود نداشته خیلی خوبه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید بتونیم خونه بخریم؟ ممنونتون میشم... تیکر مدت زمانی که وقت داریم تا خونه بخریم...
با لیزر جاشم نموند

اندازش چقد بود

اگه تهرانی ادرس و هزینش و هم بگو

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1474
چجوری بود ؟؟؟جاش موند ؟؟هزینه اش چقد شد

دکتر که به من گفت شاید جای دیگه صورتت دوباره در بیاد ولی امکان برگشت اونایی که برداشتی نیست.من خیلی ریز داشتم نزدیک ۱۶ تا شد ۴۰۰ تومن.اول به همشون آمپول بی حسی زد بعد با لیزر برداشت برای من نزدیک ۲ ماه چندتایی که بزرگ بودن جاش بود ولی الان رفته کامل

باچی برداشتی با لیزر

ببین من رفتم پیش متخصص پوست بعد با یه چی سر کرد و با یه دستگاهی انگار میکند حالا یادم نیست لیزر بود یا نه

کلا ما زیاد خال داشتیم من گردنم پر بود

مامانمم برداشت پیشش خیلی راضی بود همین که میگم چون لیزر میسوزونه این انگار نسوزوند

یه خالم مامانم داشت میخواست برداره

دکتره وقتی برش میداره میفهمه سرطانیه همونجا تخلیه میکنه و 2.3 تا هم بخیه میخوره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید بتونیم خونه بخریم؟ ممنونتون میشم... تیکر مدت زمانی که وقت داریم تا خونه بخریم...
1331