1464
1411

من ب معجزه دعای شما ایمان دارم دوستان لطفا این بارم با دعا هاتون شرمندم کنید ...برام صلوات بفرستید برگردم ب خونه زندگیم از جمعه خونه پدرمم .دعا کنید باز بیاد دنبالم ..اون شیطونی ک رفته تو جلدش بیاد بیرون 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
من نمیدونم فاز شماها ک خودتون قهر میکنین و میرین بعد میفتین به دعا و التماس ک خدایا بیاد دنبالم چیه

من نه خودم قهر کردم نه با پای خودم اومدم !!!!ممنونم از قضاوت و هم دردیت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1449
فرستادم ..چرا چی شده ؟ چرا باوجود اینکه میدونید مشکل دارید بچه دار میشید اخه اون بچه واقعاااا چه گنا ...

مشکلمون بعد بچه شروع شده برو تو تاپیکام ببین ....قبل بچه نه مشکل مالی بود نه مشکلی بین دوتامون بهترین مرد بود الان ی ماهه شده دیو دوسر .ربطی ب قبل بارداریم نداره اخلاق و رفتار الانش ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476

ذکر یا ودود رو بسیار بگین

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»
تاپیک قبلی ام هم صلوات فرستادم و قل هو الله خوندم 

ممنون مهربون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز بیاد ؟ مگه همش قهر میکنی میذاری میری؟

اولین بارمه .

چون دوروز قبل اومد دنبالم نرفتم میگم بازم بیاد دنبالم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چشم میفرستم ایشالا خداب زندگیت آرامش بده صدقه بده واسپند دود کن....

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!

فرستادم. تاپیک قبلت رو خوندم. تو دعواها نزارین عصبانیت خودتون وطرف مقابلتون به حدی برسه که حرمتا شکسته بشه. وقتی شوهرت به زبان خودش میگه غلط کردم دیگه کوتاه میامدی قضیه تموم میشد. خیلی ازمردای ایرانی یاد نگرفتن عذرخواهی مودبانه وعاطفی متاسفانه. همون غلط کردن گفتناشون به منزله ی عذرخواهییه دیگه. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
1450