2726

رفتم نون خریدم اومدم داشتم از کوچه رد میشدم یه پرشیا سفید حس کردم پشت سرم سرعتشو بیشتر کرد سریع رفتم کنار اخرسر اکمد با سرعت از کنارم رد شد جلوتر یکم ترمز کرد لاستیکاش یه صدای بدی داد.اصلا از صبح هنگم😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم چندسال پیش یه موتور عمدی میخواست بزنه بهم.من رفتم سمت پیاده رو اونم راهشو کج کرد.تو کوچه هم هیچکس نبود بدو بدو رفتم سمت خیابون که شلوغ بود اونم دیگه رفت

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

یبارم من داشتم میرفتم دانشگاه.دوتا پسر از عمد سرعتشونو زیاد کردن.بخدا گفتم دیگه مردم .یعنی ثانیه ای رد شدم.اونم پرشیا سفید بود.فشارم افتاد چن تاخانوم کمکم کردن.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

اگه مشکلی اخیرا داشتید یا خصومتی برات بوجود اومده با کلانتری تماس بگیر ومشخصات ماشین بده

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

دوستان عزیزی که میگن مگه دشمن داری از ماشینش مشخصه این بچه پول دار های کثیف مملکت هستن که برای جون ادما شرط بندی میکنن کسیو میشناسم به خاطر شرط بندی با دوستاش خواستن جفت پاهای یه روفتگر رو بشکنن از بس سرعتشون زیاد بود بیچاره رو کشتن 

2706