1464
1459

رفتم نون خریدم اومدم داشتم از کوچه رد میشدم یه پرشیا سفید حس کردم پشت سرم سرعتشو بیشتر کرد سریع رفتم کنار اخرسر اکمد با سرعت از کنارم رد شد جلوتر یکم ترمز کرد لاستیکاش یه صدای بدی داد.اصلا از صبح هنگم😥😥😥

خیلی جنایی شد

مگه خصومت داریدباکسی

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم چندسال پیش یه موتور عمدی میخواست بزنه بهم.من رفتم سمت پیاده رو اونم راهشو کج کرد.تو کوچه هم هیچکس نبود بدو بدو رفتم سمت خیابون که شلوغ بود اونم دیگه رفت

یا امام حسین عزیزمو شفا بده دیگه هیچی نمیخوام ازت
1473

یبارم من داشتم میرفتم دانشگاه.دوتا پسر از عمد سرعتشونو زیاد کردن.بخدا گفتم دیگه مردم .یعنی ثانیه ای رد شدم.اونم پرشیا سفید بود.فشارم افتاد چن تاخانوم کمکم کردن.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

اگه مشکلی اخیرا داشتید یا خصومتی برات بوجود اومده با کلانتری تماس بگیر ومشخصات ماشین بده

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!
1432

دوستان عزیزی که میگن مگه دشمن داری از ماشینش مشخصه این بچه پول دار های کثیف مملکت هستن که برای جون ادما شرط بندی میکنن کسیو میشناسم به خاطر شرط بندی با دوستاش خواستن جفت پاهای یه روفتگر رو بشکنن از بس سرعتشون زیاد بود بیچاره رو کشتن 

1476