1472
1459

خب نپرس☺

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵(به دلیل اوضاع اقتصادی هنوز به عشقم نرسیدم😔 برامون دعا کنید)🌸

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

بپرس

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ترست بجاس😂

اگر توهین کنی برات گزارش میزنم، کسی هم که قصد کل کل بیخودی داشته باشه بیشتر از 2 مرتبه جواب ریپلای ش رو نمیدم 😄این است رمز آرامش در سرزمین عجایب، نی نی سایت
1444
عب نداره بگو 

برات ۱۰ صلوات فرستادم 😍حتما جور میشه ناراحت نباش❤

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1474
نکنه پسر دوست داری    

😂😂😂😂

تويي كه فكر ميكني خوشمزه اي ! شعور داشته باش تو تاپيكي كه طرح مشكل شده مزه پروني نكن!!! مگه دلقكي!؟ كه تو تاپيكا وظيفه عوض كردن جو رو بر عهده گرفتي!؟؟؟؟؟شخصيت داشته باش 

پس نپرس

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
1457