1464
1411

سلام  لطفا راهنماییم کنید خیلی نگران شدم  من خودم همش نگرانم دعا میکنم خدایا سالم باشه بچم بعد دیشب خواب دیدم یه درخت بود خیلی پر بار بود طوری که شاخه هاش افتاده بودن اینقد میوه داشت حالا از دور که دیدم گیلاس بود بعد که از درخت کندم توی دامنم بردم خونه سیب بود ن قرمز و زرد از دوتاشونم خیلی خوردم هم زرد هم قرمز  الان مادر شوهرم میگه سیبه سرخ پسره سیب زرد بده تو خواب ببینی  خیلی نگرانتر شدم برام دعا کنیدبه امید خدا نی نیم سالم باشه شنبه غربالگری دارم 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

سیب سرخ سلامتی 

سیب زرد بیماری

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

لعنتی اخه چرا خوابتونو به بقیه میگین به هیچ کی نگین اصلا اخه همینم نمیدونین که هرچی تعبیر بشه همون میشه واقعاکه اه توام بااین مادرشوهرت بجا این که بگه چیزینیست خوبه خوابت این چرتو پرتارو گفته 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
8

چه جالب برامادرشوهرت خوابتو تعریف میکنی چه عجیب یعنی انقد باهم صحبت میکنید  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
اسی بااجازت.بچه هامنم خواب دیدم یه پسراوردم به دنیاولی مردباردارم نیستم تعبیرشونمیدونید

دیدن خواب نوزاد و بچه حتی اگه مجرد باشی خیلی خوبه بیدار بودنش یه تعبیر داره خواب بودنش یه تعبیر کثلا اگه خواب دیدی یه نوزاد خوابیده دربغل داری یا بچته مال و سروتت زیاد میشه و اگه دیدی بیداره که خیرو برکتو مالو رزقو روزیت زیاد میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
چه جالب برامادرشوهرت خوابتو تعریف میکنی چه عجیب یعنی انقد باهم صحبت میکنید    

والله من هرخوابی دیدم بااین که به بچه ربطی نداشته مادرشوهرم تعبیرش کرده به بچه وهمینطور چیزاب خوب نه مثله مادرشوهر اسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدن خواب نوزاد و بچه حتی اگه مجرد باشی خیلی خوبه بیدار بودنش یه تعبیر داره خواب بودنش یه تعبیر کثلا ...

نه عزیزم خواب دیدم یه پسربدنیااوردم ولی بغلم نبودمرده بدنیااومدولی خیلی خوشکل بودخیلی زیاد

1474
نه عزیزم خواب دیدم یه پسربدنیااوردم ولی بغلم نبودمرده بدنیااومدولی خیلی خوشکل بودخیلی زیاد

نمیدونم اونو ایشاالله خیره گلم خواب هاتو هیچ وقت به کسی نگو حتی اگه خیلی خواب خوبی باشه چون هرتعبیری بشه همون میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه ممنونم عزیزم

قربونت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@Alshefaa ☀️

❌خواب بد را تعریف نکنید❌

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند:

🌺«هرگاه خواب بد دیدید و از آن اکراه داشتید، هرگز برای کسی تعریفش نکنید تا ضرر نبینید (و خواب بد شما برایتان تعبیر نشود)».

📚بحارالأنوار: 73 /220

✅موسسه تحقیقات طب اسلا

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢

🌺 @Alshefaa

💢خواب صحیح و دروغ💢

👈از حضرت صادق علیه السلام منقول است

📛آنچه دروغ است ،اول و دهم و بیست و یکم هر ماه است

✅آنچه راست هست،ششم و هفتم و پانزدهم و هجدهم و نوزدهم هر ماه است

💠آنچه نیک است ،هشتم و نهم و یازدهم و دوازدهم و بیست و دوم و بیست و سوم و بیست و هشتم است

⚠️آنچه به تاخیر افتد ،چهارم و پنجم و شانزدهم و هفدهم

❌آنچه تعبیر ندارد بیستم و بیست و پنجم و بیست و ششم هرماه

♻️آنچه به عکس نتیجه میدهد ،دوم و سوم و بیست و چهارم هرماه

⛔️آنچه نه خیر دارد و نه ضرر ،سیزدهم و چهاردهم هرماه است

#تعبیر_خواب

💠💠💠💠💠💠💠

✅موسسه تحقیقات طب اسلامی الشفاء✅

☀️دوای الهی=شفاءالهی☀️

https://telegram.me/joinchat/Cq0VdTzjsoacm61MJ7CcjQ

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢
1331