1472
1459
عنوان

خانما کدوم ورزش تحرک زیادی داره

60 بازدید | 13 پست

و واسه لاغری و عملکرد تخمدان خوبه

میخوام ده کیلو کم کنم

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

دو و هوازی

میخوام باشگاه برم خودم عرضه ورزش ندارم

کلاس شنا واسه لاغری خوبه؟

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
1473
اره عالیه خیلی سریع کم میکنی

ببین من یه باز رفتم پارک ابی خیلی خسته شدم و احساس ضعف و گشنگی میکردم

حالا میخوام بدونم کلاس شنا چجوریه؟از اولش میفرسته تو اب؟

ببین من یه باز رفتم پارک ابی خیلی خسته شدم و احساس ضعف و گشنگی میکردم حالا میخوام بدونم کلاس شنا چج ...

اره ما که میرفتیم توی جلسه اول فرستادمون تو اب 

💙💙💙یه تاجی دوآتیشم💙💙💙
1469

ایروبیک ، فیتنس ، سی ایکس ،تی از ایکس ، زومبا ، اما به نظر من از فیتنس شروع کن تا بدنت عادت کنه بعد برو سی ایکس و ایروبیک . چون وزنمون بالا هست نمیشه مثلا از اول بریم زومبا اینجور آسیب می بینیم .چون زومبا اگه اشتباه نکنم پرش زیاد داره . بهتره یکم وزنمون کمتر بشه بعد برای تثبیت و فرم گرفتن مثلا بریم زومبا .

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....

احساس  ضعف گشنگیت هنگام ورزش رو میتونی با

یه بطری کوچیک شربت بِه لیمو البته شکر اصلا نریز فقط اب و به لیمو

یا یه شربت اب لیمو به مقدار کم باز شکر رفع کنی

💙💙💙یه تاجی دوآتیشم💙💙💙
ایروبیک ، فیتنس ، سی ایکس ،تی از ایکس ، زومبا ، اما به نظر من از فیتنس شروع کن تا بدنت عادت کنه بعد ...

لامصب واسه لاغری میرم و تخمدانام.خاک بر سرشون عین ادم کار نمیکنن

آمادگی جسمانی هم تحرکش زیاده.

لامصب واسه لاغری میرم و تخمدانام.خاک بر سرشون عین ادم کار نمیکنن آمادگی جسمانی هم تحرکش زیاده.

بگرد ه مربی کار بلد پیدا کن .مربی خیلی مهمه . خودش برای اونایی که وزن زیاد دارن یا مشکل دارن باید حرکت آسون شده بده تا آسیب نبینن .  خواهر یه دوستام  مشکل پیدا کرده بود بیچاره . مربی خیلی مهمه که علم داشته باشه . برو مشورت کن باهاش خودش راهنماییت می کنه از چی شروع کنی .  شما ام اگه دوست داری خوبه . چون تو آب فشار وزنت کمه . اگه اصولی تمرین کنی شنا ام باعث لاغری و فرم گرفتن بدن میشه ‌

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....