2726

عزیزم منم اوایل مث تو‌بودم هروقت جاریم اونجا بود نمیرفتم یا هروقت اونجا بودم و میدیدم میاد میرفتم خونه خودمون . ولی الان فهمیدم کار اشتباهی کردم و اتفاقا هروقت اونجاست میرم تازه فهمیدم چه جاری ی سیاست و خنگی دارم 😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا منو تحویل نمیگیرن

پیش خواهرشوهرات بشین یامادرشوهرت یاشوهرت با اون کاری نداشته باش توهم اونوتحویل نگیرمنم یجاری دارم اینجوریه تحویل نمزگیره منم اوایل خیلی سعی کردم بهش محبت کنم دیدم اثرنداره منم تحویلش نمیگیرم دیگه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
نمیشه نرم 

برو از در که وارد شدی گرم بگیر بگو بخند خلاصه یه حوری با انرژی باش که حتی بهت غبطه بخورن 😊 با آقای همسر با بچت بگو بخند البته نه با کسی که باهات لج میکنه با اون مثه خودش باش بقول شاعر با بدان بد باش با نیکان نکو/جای گل گل باش جای خار خار

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

برا چی داری میری وقتی مادرشوهرتم محل نمیذاره؟یاد خودم افتادم که هر وقت میرفتم جاریم اونجا بود قهرم بود.بعد یبار گفت من مجبور نیستم بیام مامان میگه میام گفتم عزیزم شما هیچ جا حرف گوش نمیدی اینجا حرف گوش کن شدی؟نه محض فضولی میای.دیگه نیومد خخخ