2410
2553
عنوان

باز مادرشوهرم اومده خونمون😵

636 بازدید | 42 پست

از اول ازدواجمون مادرشوهرم عادت داره هروقت میاد خونم، کل خونه رو زیر و رو میکنه. همه کابینتا رو میریزه بیرون از اول میچینه، یخچال همینطور. 

منم حساسم نمیدونم چرا رو این موضوع

الانم بعد یه سال اومدن

امروز دو ساعت کار داشتم رفتم بیرون و برگشتم میبینم همه چیو ریخته بیرون. 

ینی واقعا روانم بهم ریخته

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خب چرا هیچی نمیگی؟؟پاشو همه چیزو همونجوری ک بود بکن و اگر حرفی زد بگو خونمو جوری ک خودم دوست دارم میچینم ناراحتم شد ک بشه ولی ادب میشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
بده برات مرتب میکنه؟؟؟

اخه مرتب میکنه هی غر میزنه. بعدشم میره پشت سرم حرف میزنه. مرتب کردن تنها باشه ک من مشکل ندارم

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست

وای منم بدم میاد یکی برامون اعمال سلیقه کنه مثلا مادرم دکوری میخره میگه واسه جهاز منم اصلا ازدکوری وچیزای جینگولی خوشم نمیاد میگم واسه خودت نگه دار 

خدایا داده ونداده ات راشکر

اینکه خوبه😆😆😗😆

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2706